Kwiaty i Rośliny Sztuczne · Dekoracje Świąteczne
Hurtownia i Salon Sprzedaży · Bezpośredni Importer

Uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej Firmy

Z radością informujemy, że dla Państwa wygody, uruchomiliśmy nową wersję naszej firmowej strony WWW. Oprócz zmienionej szaty graficznej dodaliśmy kilka opcji, które, jak mamy nadzieję, pomogą państwu znaleźć potrzebne informacje.

Aby ułatwić poruszanie się po nowym serwisie dodaliśmy między innymi wyszukiwarkę, która wyświetla podpowiedzi do wpisywanego zapytania. Wystarczy wpisać w oknie wyszukiwarki, które znajduje się zawsze w prawym górnym rogu ekranu, interesujące nas zapytanie (nazwę artykułu, np. róża lub numer handlowy, np. W675) a system podpowie pasujące pozycje.

Nowa strona internetowa spięta jest z firmowym systemem magazynowym, dzięki czemu stany artykułów są aktualizowane codziennie. Jeżeli towar jest widoczny na stronie WWW, oznacza to, że jest także dostępny w sprzedaży.

Podczas przeglądania poszczególnych artykułów u góry ekranu będzie widoczna ścieżka, którą Państwo przebyli i gdzie obecnie na stronie się znajdują. Mamy nadzieję, że dzięki temu nawigacja stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Nowością są także wyświetlane na głównej stronie aktualności. W tym miejscu będziemy zamieszczać bieżące informacje, m. in. o najnowszych dostawach czy wyprzedażach.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z nowego serwisu i do odwiedzin naszego salonu sprzedaży. Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Uwaga! 1 maja 2016 r. uległa zamianie forma działalności naszej firmy, a wraz z nią część danych rejestrowych oraz numery kont bankowych.
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową naszych kwiatów i roślin sztucznych za pośrednictwem firmy kurierskiej.