Kwiaty i Rośliny Sztuczne · Dekoracje Świąteczne
Hurtownia i Salon Sprzedaży · Bezpośredni Importer

Praca w firmie BOMM

Firma BOMM, bezpośredni importer kwiatów i roślin sztucznych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Fotograf / moderator sklepu WWW

Zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:

  1. Wykonywanie fotografii produktów oraz ich obróbka
  2. Zamieszczanie zdjęć produktów w serwisie www
  3. Zarządzanie ofertą prezentowaną w hurtowni internetowej, tj.:
    1. kontrola opisów, rozmiarów i innych parametrów
    2. przygotowywanie informacji o dostawach towarów

Wymagania

  1. Doświadczenie w pracy z aparatem
  2. Znajomość podstawowych funkcjo programów do obróbki zdjęć
  3. Umiejętność pracy pod presją czasu
  4. Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  1. Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, poprzedzoną umową na okres próbny
  2. Miłą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem

Warunki pracy

  1. Umowa na okres próbny (4 miesiące), a docelowo
  2. Umowa o pracę na pełny etat na czas nieokreślony
  3. Praca od pn do pt w godz. 8 - 16

Miejsce pracy

  1. Lubiczów, ul. Warszawska 77, gmina Stare Babice
  2. Tylko 2 przystanki od pętli Os. Górczewska
  3. Bardzo blisko zjazdu z Zachodniej Obwodnicy Warszawy (S8)

CV prosimy wysyłać na adres praca@bomm.pl. W tytule wiadomości prosimy umieścić wpis "Fotograf / moderator sklepu WWW".

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"