Aranżacje zieleni scenografii eventowej

Przy planowaniu konferencji, koncertów czy innych wydarzeń nie można zapomnieć o doskonałej zielonej oprawie, która jeszcze bardziej uprzyjemni uczestnikom wspólnie spędzony czas. Psychologiczne korzyści z kontaktu z naturą, takie jak poprawa samopoczucia, nie od dziś sprawiają, że chętnie sięgamy po roślinną scenografię, która w subtelny sporób podkreśli charakter imprezy. Jeśli szukasz dopasowanej do organizowanego przez Ciebie wydarzenia niebanalnej i doskonałej jakości zieleni - zespół Bomm przygotuje ją specjalnie dla Ciebie.

Pomysły na scenografię z roślin sztucznych

Zespół florystów i dekoratorów Bomm opracuje zgodną z tematem przewodnim piękną i trwałą kompozycję ze sztucznych roślin, która zachwyci wszystkich uczestników imprezy.
Może to być zielona ściana, która stanie na scenie jako tło występujących mówców albo podwieszany nad sceną zielony sufit.
Ciekawym pomysłem będzie napis wykonany w całości z kwiatów z hasłem imprezy czy też nazwą Twojej firmy.
Niebanalne kompozycje na stoły czy roślinna oprawa elementów architektury - oferujemy różnorosne aranżacje przestrzeni, które w unikalny i subtelny sposób podkreślą charakter imprezy, nie dominując go.
A może masz już pomysł na idealną zieloną oprawę organizowanego przez Ciebie wydarzenia? Zespół Bomm może stać się Twoim florystycznym doradcą i urzeczywistnić tę wizję.

Zieleń eventowa - od projektu aż po montaż

Oferujemy wsparcie przy całości projektu. Zespół naszych najlepszych specjalistów dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, z wyczuciem i znajomością branży florystycznej zaprojektuje aranżację z myślą o Twoich potrzebach i preferencjach. Jako jednak z największych hurtowni kwiatów i roślin sztucznych na polskim rynku dostarczamy szeroki wybór zieleni, a także wszelkie elementy niezbędne np. do podwieszenia zielonych kompozycji.
Zajmujemy się również całością procesu montażu. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby iuchamy i doradzamy w trakcie całego procesu współpracy - kompleksowa obsługa i zaspokajanie potrzeb Klientów to nasz najwyższy priorytet.
Zobacz nasze realizacje

Check
the rest of our offer
of designs for

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations