Scenografia eventowa na konferencję farmaceutyczną

Dla wiodącej marki farmaceutycznej przygotowaliśmy przepiękną oprawę eventu promującego premierę najnowszego leku na alergię. 

Scenografia eventowa, która powstała z najwyższej jakości roślin sztucznych Bomm była dopasowana do klimatu i kolorystyki wydarzenia. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy okazałe kompozycje kwiatowe. W połączeniu z donicami traw ozdobnych stworzyły niepowtarzalną, ciepłą atmosferę spotkania.

Pracownia dekoratorska Bomm była odpowiedzialna za całość procesu. Projekt przygotowaliśmy w zgodzie ze specyfiką wydarzenia, kompozycje dobierając tak by podkreślały jego atmosferę. Zajęliśmy się również dostarczeniem kwiatów i roślin, a także ich montażem. Jako jeden z największych importerów florystycznych w Polsce dostarczamy szeroki wachlarz różnorodnych kwiatów i roślin sztucznych, co umożliwia nam stworzenie wyjątkowych realizacji dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów.

Scenografia eventowa to jedna z wielu kategorii usług dostępnych w pracowni dekoratorskiej Bomm - zachęcamy do zapoznania się także z naszymi realizacjami scenografii telewizyjnej i filmowej.

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations