Roślinna scenografia wywiadu w Pytanie na Śniadanie

Klient

Anita Lipnicka to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która karierę rozpoczęła w zespole Varius Manx. W tym roku świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Z tej okazji powstał specjalny teledysk do piosenki “Wolne Ptaki”, a także jubileuszowa trasa koncertowa “Intymnie”. Promujący trasę wywiad z Mateuszem Szymkowiakiem z Pytania na Śniadanie przeprowadzono w otoczeniu najpiękniejszych roślin od Bomm.

Roślinne tło dla promocji 25-lecia kariery

Jak w wywiadzie wspomina sama Anita Lipnicka, rocznica, jaką świętuje wymaga specjalnej oprawy. Pracownia dekoratorska Bomm zajęła się florystycznym tłem dla serii wydarzeń promujących 25-lecie kariery twórczej wokalistki. Wywiad dla Pytania na Śniadanie przeprowadzono na scenie upiększonej dziesiątkami paproci, traw i kwiatostanów, które stworzyły ogród współgrający z atmosferą wydarzenia. 

Efekty

Dekoratorzy i floryści Bomm stworzyli aranżację spójną z promowaną trasą koncertową. Tło wywiadu komponowało się z wizualizacją serii wydarzeń promujących 25-lecie działalności muzycznej Anity Lipnickiej. Wywiad można zobaczyć klikając w poniższe linki:

Część 1.

Część 2.

Od projektu aż po montaż aranżacji

Zespół dekoratorów i florystów Bomm zajął się całością procesu: przygotowaniem projektu, doborem i dostarczeniem roślin sztucznych, a także ich montażem i demontażem. Wykorzystane okazy to część bogatej oferty hurtowni florystycznej Bomm.

Realizację scenografii teatralnej przygotowanej z okazji trasy koncertowej “Intymnie” można zobaczyć tutaj.

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations