Aranżacje zieleni scenografii targowej

Właściwie przygotowane zabudowa targowa przyciąga uwagę klientów i sprawia, że sprzedaż rośnie. Zabudowa wykonana z roślin potęguje ten efekt. Psychologiczne zalety przebywania wśród naturalnych elementów są ogromne, my pomożemy Ci wykorzystać je tak, aby rośliny spełniały nie tylko funkcje estetyczne, ale również biznesowe. Zaufaj naszej kadrze wykwalifikowanych specjalistów, która uczyni rośliny niezastąpionym tłem dla oferowanych przez Ciebie produktów czy usług, podkreślając charakter całej przestrzeni targowej.

Pozwól nam zająć się wszystkim

Całość procesu od zaprojektowania zgodnej z Twoją ofertą i preferencjami aranżacji roślinnej, poprzez dostarczenie doskonałych roślin sztucznych i potrzebnej oprawy, aż po montaż całości należy do naszych kompetencji.
Nasz zespół florystów, dekoratorów i architektów przygotuje taką scenografię targową. która w najbardziej optymalny sposób wyeksponuje Twoje produkty. Zarówno same rośliny, jak i formy ich ekspozycji dobierzemy tak, by wydobyć z prezentowanych przez Ciebie produktów wszystko, co najlepsze.
Sztuczna roślinność może również posłużyć jako subtelna granica oddzielająca poszczególne stanowiska i strefy - np. gastronomiczną, scenę, miejsce wypoczynku czy indywidualnych spotkań biznesowych.
Roślinne aranżacje to bardzo łatwy sposób na podział ogromnej przestrzeni targowej przy jednoczesnym jej upiększeniu i uniknięciu budowania dystansu pomiędzy uczestnikami i wystawcami. Różnego rodzaju kompozycje florystyczne można zaprojektować tak, by ułatwiły odwiedzającym odnalezienie poszczególnych stref.

Jako jedna z największych hurtowni florystycznych w Polsce możemy się poszczycić niezwykle szerokim wachlarzem doskonałych roślin sztucznych. Pozwoli nam to dobrać najlepsze okazy idealnie wpisujące się w charakter Twojej oferty.

Nasze realizacje

Mieliśmy przyjemność zając się zagospodarowaniem całej przestrzeni targowej na Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards, które jest jednym z największych spotkań rynku centrów handlowych w regionie CEE. Nasze zadania obejmowały między innymi przygotowanie zielonego logo czy kompozycji roślinnych na ściany i wokół sceny.
To właśnie dzięki takim wydarzeniom jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w branżach florystycznej i handlowej, które możemy wykorzystać przy tworzeniu najlepszych rozwiązań dla Ciebie.
Zobacz nasze realizacje

Check
the rest of our offer
of designs for

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations