Aranżacje zieleni scenografii wystawienniczej

Nutka natury to doskonały dodatek niemal do każdego wnętrza. Rośliny poprawiają samopoczucie, kojarzą się ze zdrowiem i witalnością, a każdą rozrywkę czynią jeszcze bardziej przyjemną. To wszystko sprawia, że stanowią doskonały element aranżacji wnętrza otwartego na ludzi. Wystawy artystyczne czy muzealne to przyjemna odskocznia od pędu dzisiejszego świata. Pozwól zwiedzającym odpocząć w otoczeniu natury i piękna kwiatów, a czas spędzony w Twojej galerii czy muzeum zapamiętają na długo.

Kompleksowa obsługa aranżacji

Pozwól nam zając się wszystkim: od zaprojektowania zgodnej z Twoimi życzeniami, dopasowanej tematycznie aranżacji roślinnej, poprzez wybór i dostarczenie doskonałych sztucznych roślin, aż po montaż całości.
Przez całość trwania projektu jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i preferencje. Działamy jako florystyczny doradca, a także wykonawca zielonych aranżacji.
Efektowne zielone moduły, podwieszane sufity, sztuczna trawa czy drzewa sprawiają, że opowieść na scenie staje się jeszcze bardziej autentyczna.
Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Pomysły na roślinne dzieła sztuki

Ściana z roślin jako tło dla Słoneczników van Gogha? A może podwieszany sufit z wiszącymi linami, tworzący klimat pod egzotyczną wystawę? Oferowane sztuczne kwiaty i wykonane z nich moduły są doskonałym tłem stałych wystaw - nie ma konieczności ich wymiany - dodatkowo sztuczna roślinność nie wpływa negatywnie na często delikatne okazy muzealne. A jeśli zależy Ci na żywych okazach, możemy połączyć sztuczne i organiczne rośliny tak, by stworzyć zieloną ścianę dopasowaną do specyfiki wystawy. Naturalne roślinne tło sprawi, że poznawanie dziedzictwa kulturowego świata okaże się jeszcze ciekawsze i przyjemniejsze.
Jeśli roślinność nie będzie mieć zastosowania w salach wystawowych, warto rozważyć kwiatowe kompozycje w miejscach relaksu, muzealnej restauracji czy sklepie.
Zobacz nasze realizacje

Check
the rest of our offer
of designs for

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations