Aranżacje zieleni ścian na zewnątrz budynków

Oferujemy kompleksową obsługę zaprojektowania, realizacji i montażu zielonych ścian zewnętrznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych roślin sztucznych nasze realizacje są odporne na warunki atmosferyczne i zachowują piękny wygląd przez cały rok. Swoim naturalnym pięknem cieszą przez bardzo długi czas, nie tracąc na jakości pomimo wystawienia na działanie deszczu czy promieni słonecznych. Ogrody wertykalne na zewnątrz budynków stanowią idealny scenariusz dla wszystkich, którzy betonowe fasady lub nieestetyczne dziedzińce chcieliby zmienić w małe zakątki natury. Zielone ściany zdolne są zakryć chłodną przestrzeń murów i przeobrazić je w przyciągającą wzrok instalację dekoracyjną.

Zaprojektowanie ogrodu wertykalnego

Zaprojektujemy zieloną ścianę tak, by dopasować ją do Twoich potrzeb i preferencji. Dobierzemy najlepsze sztuczne rośliny, które podkreślą charakter przestrzeni, dodając mu świeżości. Niezależnie od jej powierzchni czy przeznaczenia dopasujemy najlepszy rozmiar i wygląd pionowego ogrodu.
Na Twoje życzenie możemy dodatkowo umieścić na niej Twoje logo, nazwę firmy czy inspirujące hasło. Zielona ściana całkowicie odmieni klimat dekorowanego miejsca.
Przy pomocy różnych faktur, charakterystycznych barw i samych roślinodmieniona ściana może stać się intrygującym fragmentem natury w miejscach, gdzie naturalnie nie ma dla niej wystarczającej przestrzeni czy warunków.
Poza walorami estetycznymi zielone ściany mogą stać się elementem architektonicznym, który tłumi hałas z zewnątrz lub dzieli dziedziniec zgodnie z zamysłem projektanta.
Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Najwyższej jakości sztuczne rośliny

Jako jedna z największych w Polsce hurtowni kwiatów i roślin sztucznych mamy w swoim asortymencie szeroki wachlarz produktów roślinnych. Zapewniamy doskonałe, wysokiej jakości i dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji sztuczne okazy.
W naszej ofercie znajdują się również dostosowane do charakteru przestrzeni konstrukcje, które staną się podstawą trwałych i pewnych dekoracji ściennych niezależnie od warunków atmosferycznych, na które były narażone.
Zobacz nasze realizacje

Check
the rest of our offer
of designs for

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations