Aranżacje zieleni w przestrzeni komercyjnej

Nowoczesne sztuczne kwiaty i rośliny do złudzenia przypominają swoje organiczne odpowiedniki. Powstałe z nich kompozycje odmieniają nawet najbardziej wymagające przestrzenie. Zależy Ci na nowoczesnych roślinnych aranżacjach, które nie będą wymagać dużej ilości codziennej pielęgnacji? Wiesz, że żywe rośliny nie mają pod Twoim dachem wystarczająco dobrych warunków, by kwitnąć? Chcesz by Twoje wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z ostatnimi trendami? A może po prostu nie masz czasu na niezbędne modyfikacje? Zespół dekoratorów Bomm pomoże Ci osiągnąć wszystko to i znacznie więcej.

Od projektu po realizację

Oferujemy kompleksową obsługę aranżacji przestrzeni o dowolnej powierzchni i przeznaczeniu. Zajmiemy się wszystkim: od projektu, poprzez dostarczenie sztucznej zieleni i niezbędnej oprawy, aż po montaż całości. Zespół naszych specjalistów istnieje po to, by powstałe roślinne kreacje były idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji. Dzięki niezwykle szerokiemu asortymentowi roślin sztucznych możemy stworzyć kompozycje florystyczne w każdym stylu. Przestrzenie komercyjne, eleganckie biura czy wnętrza prywatne pełne relaksu - każde z nich zaaranżujemy w unikalny i kreatywny sposób, który zachwyci Twoich gości czy klientów. Co roku bierzemy udział w największych europejskich targach sztucznych roślini artykułów dekoracyjnych. Między innymi dzięki takim eventom jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży florystycznej i możemy przenosić je do Twojego wnętrza.
Zobacz nasze realizacje
Masz już pomysł aranżacji idealnej? Pozwól nam sobie pomóc jako florystyczny doradca i wykonawca Twoich roślinnych marzeń.

Najwyższej jakości sztuczna roślinność

Sztuczne rośliny wykonane z najwyższej jakości materiałów to nasza specjalność. Jako jeden z najważniejszych importerów roślin sztucznych na polskim rynku mamy w swojej ofercie niezwykle szeroki wybór roślin, powstałych z nich efektownych kompozycji, a także florystycznych dodatków. Dobierzemy doskonałe sztuczne kwiaty, drzewka czy zielone ściany dokładnie tak, aby podkreślić charakter Twoich wnętrz.

Check
the rest of our offer
of designs for

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations