Aranżacje zieleni w restauracjach

Dobra restauracja to przede wszystkim wyśmienite potrawy, profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Jeśli zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, by uprzyjemnić swoich klientom wizytę w Twojej restauracji - mamy odpowiedź. Roślinne dodatki, kojarzone ze zdrowym jedzeniem i świeżością, to nieodzowny element każdego lokalu. Niezależnie od tego czy będzie to zielona ściana, ogródek letni czy kilka kompozycji kwiatowych - zieleń całkowicie odmieni klimat restauracji.

Nasze pomysły

W zależności od Twoich preferencji, specyfiki oraz charakteru lokalu, a także jego możliwości powierzchniowych dobierzemy właściwy rodzaj roślinnej aranżacji.
Przygotujemy zaprojektowane specjalnie dla Ciebie sztuczne bukiety, kompozycje kwiatowe lub roślinne.
Jeśli lokal jest niewielki, dobrym pomysłem może okazać się ogród wertykalny ze sztucznych roślin, będący tłem dla neonowego logo lub napisu zachęcającego klientów do powrotu do restauracji.
W przypadku większych pomieszczeń dobierzemy okazałe kwiaty doniczkowe czy skonstruowane pod obecną już w lokalu architekturę kompozycje ze sztucznych kwiatów i roślin.
Jeśli chcesz podkreślić oryginalny charakter swojej restauracji, ciekawym pomysłem będzie podwieszany sufit wykonany z idealnie dobranych w tym celu roślin sztucznych.
Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Nasze możliwości

Aranżacje zieleni to jedna z naszych specjalności. Jako jeden z największych na polskim rynku importerów roślin sztucznych zapewniamy doskonałej jakości okazy sztuczne, które całkowicie odmienią Twój lokal. Nasz zespół florystów, dekoratorów i architektów zadba o cały proces od projektu, poprzez dostarczenie sztucznych roślin, aż po montaż powstałej aranżacji. Wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej pozwala nam na stworzenie dopasowanych do Twojej restauracji trwałych i pięknych aranżacji z kwiatów i roślin sztucznych.
Z jedną z naszych realizacji można zapoznać się w restauracji Nandana w warszawskiej Galerii Mokotów, którą mieliśmy przyjemność upiększyć. Florystyczna aranżacja w stylu urban oasis powstała w zgodzie z indyjskim klimatem lokalu oraz najnowszymi trendami w branży florystycznej.

Szeroki wachlarz kwiatów i roślin sztucznych

Oferowane przez nas sztuczne kwiaty i rośliny do złudzenia przypominają swoje żywe odpowiedniki. Powstałe z nich kompozycje florystyczne w szybki, łatwy i niewymagający pielęgnacji sposób odmienią Twoje wnętrze, dodając mu naturalnego blasku. Jako jedna z największych hurtowni kwiatów i roślin sztucznych w Polsce posiadamy niezwykle szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów. Dzięki temu możemy stworzyć zieloną aranżację idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations