Egzotyczna aranżacja roślinna w Jungle Academy

Warszawskie centrum artystyczno-rozrywkowe Jungle Academy to jedno z niewielu miejsc w stolicy, które może pochwalić się prawdziwie tropikalnym klimatem. Dzikie zwierzęta, egzotyczne rośliny czy dźwięki lasu tropikalnego tworzą prawdziwą dżunglę w centrum miasta.

Bomm wzięło udział w tym ciekawym projekcie oferując swoje wsparcie i najwyższej jakości egzotyczne rośliny sztuczne, które stały się integralną częścią powstałej aranżacji.

Wykorzystane gałązki liściaste, sztuczne paprocie, okazałe liście i trawy przemieniły wnętrze Jungle Academy w miejsce rodem z bajki. Autentyczny wygląd okazów w połączeniu z elementami dźwiękowymi pozwolił na oddanie prawdziwie egzotycznego charakteru dżungli - w efekcie centrum to miejsce, w którym cała rodzina odda się aktywnej rozrywce, zapominając o całym świecie.

Ekipa Bomm przy tym projekcie działała we współpracy z pomysłodawcą centrum. Bogaty asortyment hurtowni zapewnił różnorodne tropikalne okazy, które idealnie komponują się z klimatem miejsca. Nasz zespół był odpowiedzialny za dobór sztucznych roślin, ich rozmieszczenie, a także montaż całości.

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations