Aranżacje zieleni w scenografii teatralnej

Nowoczesne sztuczne kwiaty stanowią wygodną w użytkowaniu, trwałą i odporną na uszkodzenia alternatywę dla żywych roślin. Doskonale sprawdzą się jako element zielonej scenografii teatralnej. Z jednej strony ich użytkowanie jest znacznie łatwiejsze i tańsze, z drugiej wyglądają niezwykle naturalnie. Scenografia wzbogacona sztuczną roślinnością znakomicie uzupełnia fabułę spektaklu, którego akcja toczy się w lesie, dżungli czy ogrodzie.

Sztuczne kwiaty jak żywe

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać różnego rodzaju roślinne aranżacje, które będą idealnie się komponować z klimatem i założeniami spektaklu.
Mogą to być jedynie pojedyncze sztuczne drzewa czy kwiaty, jednak bardzo chętnie podejmiemy się również stworzenia całego roślinnego świata.
Dzięki doskonale przygotowanej aranżacji widzowie, na chwilę zapominając o rzeczywistości, przeniosą się w świat zarówno klasycznych opowieści, np. Tajemniczego Ogrodu czy Ani z Zielonego Wzgórza, jak i nowoczesnych spektakli na podstawie współczesnej literatury czy oryginalnych scenariuszy.
Efektowne zielone moduły, podwieszane sufity, sztuczna trawa czy drzewa sprawiają, że opowieść na scenie staje się jeszcze bardziej autentyczna.
Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Kompleksowa obsługa projektu

Oferujemy wsparcie przez cały czas trwania projektu. Zajmujemy się wszystkim od zaprojektowania dopasowanej do spektaklu oraz możliwości teatru zielonej scenerii, poprzez dobór i dostarczenie sztucznych roślin, na ich montażu kończąc. Słuchamy Twoich uwag, doradzamy w każdej kwestii związanej z florystyką i aranżacją zieleni.
Jako jedna z największych hurtowni kwiatów i roślin sztucznych w Polsce zapewniamy najwyższej jakości okazy, których szeroki wachlarz umożliwia doskonałe oddanie klimatu różnego rodzaju spektakli.
Zobacz nasze realizacje

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations