Aranżacje zieleni w sklepach

Oferujemy dopasowane do specyfiki i charakteru Twojego sklepu projekty aranżacji przy pomocy sztucznej roślinności. Słuchamy Twoich potrzeb, analizujemy możliwości lokalu. Następnie przedstawiamy Ci unikalny i kreatywny pomysł na to, jak odświeżyć wnętrze i dodać mu nutki natury. Zajmujemy się całością procesu: od projektu zielonej aranżacji, poprzez dobór i dostarczenie najwyższej jakości kwiatów i roślin sztucznych, aż po wykonanie i montaż. Na każdym etapie jesteśmy otwarci na Twoje uwagi i preferencje po to, by powstałe kompozycje florystyczne stały się odzwierciedleniem Twojej marki.

Szeroki wachlarz kwiatów i roślin sztucznych

Jako jedna z największych hurtowni florystycznych na polskim rynku, oferujemy niezwykle szeroki wybór najwyższej jakości sztucznych roślin.

Możemy Ci zaproponować różnego rodzaju sztuczne okazy i powstałe z nich kompozycje, które dopasujemy do unikalnego charakteru Twojego sklepu.
Ogromny asortyment produktów sprawia, że mamy szansę stworzyć aranżację zieleni, która idealnie wpisze się w klimat Twojego wnętrza.

Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Nasze pomysły

Roślinne aranżacje idealnie dopasowane do Twojego sklepu najlepiej oddają jego charakter, jednocześnie całkowicie go odmieniając. Jako fani natury, którzy kochają zieleń, doskonalimy swoje możliwości w przenoszeniu jej piękna pod Twój dach. Wybrane z naszych propozycji to dopasowana do architektury sklepu kompozycja przepięknych roślin doniczkowych, modne zielone ściany czy obfite sztuczne bukiety. Ciekawym dodatkiem byłoby także wykonane w całości logo marki czy sklepu lub kompozycje na elementy architektury wykonane z bluszczu lub gałązek. A może zwisające do góry nogami białe doniczki z zieloną rośliną? Pomysły nam się nie kończą, a każdy projekt tworzymy z miłością do naturalnego piękna roślin i zaangażowaniem w zaspokajanie Twoich potrzeb. Ciekawych naszych możliwości zapraszamy do sklepów sieci Top Secret, które mamy przyjemność florystycznie upiększać.
Zobacz nasze realizacje

Check
the rest of our offer
of designs for

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Are you interested in our services?

Book a consultation now and request a free quote!

Call us at +48 (22) 122 80 00 or send us your contact details, we will contact you!

By clicking "Submit", you acknowledge our general terms and conditions and data protection regulations