Nowość! - Storczyk satynowy w gamie 20 kolorów

Nowość! - Storczyk satynowy w gamie 20 kolorów

28 maja 2020

Bomm powraca z ofertą przepięknych satynowych storczyków najwyżej jakości i w doskonałej cenie. Okazałe gałązki storczyków o ośmiu główkach i długości 92 centymetrów oferujemy w aż dwudziestu różnorodnych kolorach - od jasnych i klasycznych bieli, kremów i beży, przez nieoczywiste róże, brązy i pomarańcze, aż po wyraziste i lekko zwariowane odcienie fuksji, fioletów i niebieskości - spośród tak wielu propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Tak wiele wariantów kolorystycznych naszego hitowego modelu storczyka satynowego przygotowaliśmy z myślą o różnorodnych potrzebach i preferencjach naszych Klientów. Taki zestaw to niepowtarzalna okazja do tworzenia wyjątkowych kompozycji, które oczarują dekoratorów, florystów i miłośników kwiatów.

Sztuczny storczyk to jeden z najpopularniejszych kwiatów, który sprawdzi się zarówno samodzielnie, jak i w bukietach czy flowerboxach, a także w innych aranżacjach. Mnogość kolorów tworzy nieskończenie wiele możliwości dekoratorskich. Kremowe i białe odcienie sprawdzą się w aranżacjach minimalistycznych lub glamour. Naturalnie zielone okazy to propozycja do ogrodów wertykalnych i wnętrz w stylu skandynawskim. Z kolei sztuczny satynowy storczyk w kolorze głębokiej czerwieni doskonale komponuje się z odważnymi aranżacjami okolicznościowymi. Dla jeszcze odważniejszych mamy nieco bardziej zwariowane propozycje - storczyki turkusowe, fioletowe i pomarańczowe. Możliwościom nie ma końca - storczyki to niezwykle plastyczne kwiaty, które łatwo połączyć w mnóstwo różnorodnych dekoracji.

Zapraszamy do poznania naszych gorących nowości! :)

Galeria zdjęć