Świąteczny zawrót głowy w BOMM

Świąteczny zawrót głowy w BOMM

23 listopada 2021

Do naszej hurtowni dotarła nowa, bardzo wyjątkowa dostawa bożonarodzeniowych produktów. Wśród nowości nie mogło zabraknąć takich dekoracji jak: gwiazdy betlejemskie, świąteczne girlandy, bożonarodzeniowe piki oraz gałązki ozdobne w różnych wariantach.

Wielkimi krokami zbliżamy się do wkroczenia w najpiękniejszy miesiąc w roku – grudzień. Sztuczne kwiaty i dekoracyjne rośliny, które właśnie do nas dotarły, sprawią, że Państwa Klienci bez wątpienia poczują magię świąt i zaczarują swoje wnętrza nie do poznania.

1. Bożonarodzeniowe girlandy

Sztuczne girlandy świąteczne to przepiękna dekoracja, która sprawdzi się w wielu miejscach. Do wyboru mają Państwo między innymi girlandy iglaste, z czerwonymi kuleczkami, bądź delikatnie ośnieżone. Sztuczne girlandy sprawdzą się jako ozdoba stołu, ram obrazów, poręczy schodów, a także okien.

girlanda bożonarodzeniowegirlanda ośnieżonagirlanda świąteczna

2. Sztuczne gwiazdy betlejemskie

Poinsecja, czyli wszystkim dobrze znana gwiazda betlejemska to świąteczny MUST HAVE! W naszej hurtowni dostępna jest w wielu wyjątkowych wersjach kolorystycznych. Dostępne są sztuczne poinsecje z brokatem, z przezroczystego materiału lub z materiału real touch. Poinsecje sprawdzą się jako samodzielne dekoracje lub dodatek do większych kompozycji. W większości sprzedawane są na piku, dzięki czemu z łatwością można je umieścić w kompozycji. Przepięknie będą wyglądać we flower boxach, okazałych bukietach, wieńcach lub stroikach.

poinsecja czerwona na piku gwiazda betlejemskapoinsecja na piku

3. Świąteczne piki dekoracyjne

Piki to wyjątkowe dekoracje, które rewelacyjnie wpasowują się w różnorodne kompozycje florystyczne. Sprawdzą się w okazałych bukietach, nieco mniejszych stroikach, a także wieńcach, czy flowerboxach. Piki świąteczne dostępne są w wielu wyjątkowych wariantach – wyróżniamy piki z kuleczkami, delikatnie ośnieżone piki, z gałązki iglastej, z szyszkami lub innymi dodatkami.

świąteczny pik z jabłkiem pik świątecznypik z kuleczkami

4. Gałązki dekoracyjne w świątecznej odsłonie

W nowościach nie mogło zabraknąć także świątecznych gałązek dekoracyjnych! Podobnie jak piki, dostępne są w wielu wariantach, między innymi: gałązki iglaste, oszronione gałązki i gałązki z dekoracyjnymi kuleczkami. Z gałązek można stworzyć wyjątkowe dekoracje na bożonarodzeniowy stół, np. okazałe bukiety, kompozycje ze sztucznymi kwiatami, czy chociażby stroiki.

gałązka bożonarodzeniowa gałązka świąteczna gałązka bożonarodzeniowa

Bożonarodzeniową wystawę mogą Państwo podziwiać w naszej hurtowni w podwarszawskim Lubiczowie. W tym szczególnym okresie zachęcamy także do składania zamówień telefonicznie lub mailowo.