Firma Bomm jest importerem i dystrybutorem nawyższej jakości dekoracji roślinnych. Od ponad 28 lat wspiera swoich Klientów w dokorowaniu i podnoszeniu jakości wnętrz. Bogaty asotyment roślin zgodnych z najnowszymi, branżowymi trendami liczy ponad 1.000 pozycji a posiadane przez firmę powierzchnie produkcyjno-magazynowe oraz pracownie artystyczne zajmują łącznie blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji Klientów Bomm są specjalistyczne zespoły fachowców z różnych branż - architektów, florystów, inżynierów oraz kadry wykonawczej.

Show Room

Show Room Bomm to magiczne miejsce w podwarszawskim Lubiczowie do którego firma zaprasza na zakupy i po inspiracje.

Filozofią firmy jest przywracanie dobrej sławy kwiatom, których nie stworzyła natura i promowanie mody na atrakcyjne kompozycje roślinne pozbawione wymagań związanych z miejscem i światłem.

Zespół BOMM

Ład przedsiębiorstwa rodzinnego
Ponad 28-letnią rodzinną tradycję BOMM kontynuuje już trzecie pokolenie. Dla Rodziny kluczem do podejmowania wszelkich decyzji oraz regulowania relacji pomiędzy rodziną a biznesem jest atmosfera otwartości, za której jakość odpowiadają trzej bracia.
Firmy rodzinne odgrywają zanczącą rolę na świecie stanowiąc wielu krajach nie tylko ich podstawę gospodarczą, ale również przyczyniając się do sukcesu gospodarczego każdego kraju. Zapraszamy do współpracy