28 lutego 2022 - 28 lutego 2022

Realizacja florystyczna we wnętrzu Zamku w Roztoce

Najpiękniejsze kwiaty sztuczne marki Bomm zagościły w kolejnej wspaniałej aranżacji florystycznej. Tym razem ekipa Bomm połączyła siły z jednym z najważniejszych na polskim rynku mistrzów florystyki - Piotrem Sekundą z Floral Academy. Celem współpracy było stworzenie kilku kreacji, które razem przemieniły Zamek w Roztoce w iście bajkowe miejsce.

We współpracy z zespołem Piotra Sekundy przygotowaliśmy efektowny żyrandol ze sztucznych kwiatów i roślin, okazałe florystyczne aranżacje w klimatycznych donicach i przepiękną girlandę, która zawisła nad starym kominkiem. Całość to iście bajkowa kompozycja, która całkowicie odmieniła klimat wnętrz zamku, sprawiając, że wycieczki po nim są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Gościem honorowym stały się niezwykle modne i piękne kwiaty z pianki. Obok nich prym wiodły pozłacane girlandy liściaste, gałązki gloriozy i kolorowe gałązki eukaliptusa. Najwyższej jakości kwiaty i rośliny sztuczne marki Bomm, które długo zachowują formę, kolor i kształt to doskonały dodatek do całosezonowej aranżacji.

Zespół Bomm razem z Piotrem Sekundą zadbali o całość procesu, czyniąc go niezwykle łatwym i przyjemnym. Zajęliśmy się wszystkim od kreacji pomysłu, przez dobór idealnych produktów, aż po stworzenie i montaż aranżacji we wnętrzach zamku w Roztoce.

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych