Scenografia targowa na Special days - florystyka i dekoracje

Florystyczne aranżacje pracowni dekoratorskiej Bomm zadebiutowały na targach Special days organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Bomm miało okazję zaprezentować dwie zupełnie różne ekspozycje targowe, a do domu wróciło ze statuetką Acanthus Aureus za najpiękniejsze stoisko tegorocznych targów.

Special days - florystyka i dekoracje to organizowane corocznie wydarzenie łączące branże dekoracji świątecznych i całorocznych z florystyką. Dziesiątki producentów i importerów ma okazję zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu miłośników dekoracji i kwiatów, właścicieli centrów homingowych czy sieci DIY. Jest to również okazja do zainspirowania się najnowszymi branżowymi trendami czy zapoznania z szerokim wachlarzem rynkowych nowości.

Z okazji tego ważnego wydarzenia floryści i dekoratorzy Bomm razem z Piotrem Sekundą z Floral Academy przygotowali wyjątkowe florystyczne aranżacje, w tym żyrandol z kwiatów, egzotyczne zielone ściany i dzikie pędy z kwiatami magnolii. Rośliny sztuczne, które wykorzystano do ich wykonania są niezwykle plastyczne. Powstałe z nich formy są niepowtarzalne, a sam proces kompozycji niezwykle łatwy i przyjemny. Na uwagę zasługuje także ich trwałość, dzięki której aranżacje prezentują się doskonale niezależnie od długości trwania wydarzenia.

Pomysły na dekoracje florystyczne

Punkt centralny jednego ze stoisk Bomm zajmowała zawieszona pod sufitem kompozycja z kwiatów sztucznych i dodatków, np. w postaci kolorowych motyli. Ta zjawiskowa aranżacja wyróżniała się na tle kompozycji stojących, a wszystkie razem stworzyły niezwykle wiosenny klimat ekspozycji, który dopełniały gumowe tulipany. Drugie stoisko zdominowały olbrzymie donice z kwiatowymi kompozycjami, a także trend sezonu - egzotyczne zielone ściany, przygotowane z udrapowanych mat, sztucznych liści czy gałązek paproci. Kolejnym ciekawym elementem wystawy były dzikie pędy powstałe z konarów, gałęzi i kwiatów magnolii. 

Nagroda za najpiękniejsze kompozycje florystyczne

Połączenie różnorodnych motywów i okazów zaowocowało powstaniem niepowtarzalnej ekspozycji targowej, która przyciągnęła uwagę nie tylko uczestników, ale również organizatorów. Stoisko targowe Bomm otrzymało prestiżową nagrodę Acanthus Aureus, która stała się kolejnym krokiem na drodze promocji marki Bomm na targach.

Efekty

Poza olbrzymim sukcesem zwycięskiej aranżacji, udało się przedstawić najpiękniejsze okazy dostępne w ofercie hurtowni Bomm, a także zaprezentować możliwości i pomysły pracowni dekoratorskiej w tworzeniu spektakularnych form z kwiatów i roślin sztucznych. Różnorodność ekspozycji doskonale oddaje wszechstronne umiejętności florystów i dekoratorów Bomm. Prezentacja oferty produktowej i usługowej sprzyjała budowaniu wizerunku marki. Targi okazały się także doskonałą okazją do zawarcia owocnych znajomości w branży. Oferowane okazy znalazły zainteresowanie klientów, którzy wyrazili chęć rozpoczęcia długotrwałej współpracy.

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych