Shopping Center Forum 2018 - roślinne dekoracje targowe

Pracownia dekoratorska Bomm użyczyła swojego kreatywnego wsparcia największemu spotkaniu rynku centrów handlowych w regionie CEE - przygotowaliśmy roślinne instalacje na targi Shopping Center Forum 2018.

Do części panelowej zaprojektowaliśmy podwieszane, wypełnione zielenią moduły oraz wielometrowe, podświetlane donice z nowoczesnymi, trawiastymi aranżacjami. W części kawiarnianej, w przestrzeni współdzielonej z Nero Cafe stanęła wielopoziomowa, przestrzenna konstrukcja modułowa oraz piękne, wypełnione jesiennymi kolorami kwiatowe kompozycje. Całości dopełniał wysoki napis SCF wykonany ze sztucznej trawy i mchu.

Udało nam się stworzyć wyjątkowe dekoracje roślinne, które doskonale komponowały się z całością wydarzenia, uprzyjemniając branie w nim udziału. Zespół Bomm był odpowiedzialny za cały proces od projektu aż po realizację i montaż powstałych aranżacji.

Trwałe i piękne rośliny sztuczne to doskonałe tło pod tego rodzaju wydarzenia. Wykonane z nich aranżacje doskonale prezentują się także jako stała ozdoba centrów handlowych i innych przestrzeni komercyjnych.

Scenografia eventowa i scenografia targowa to jedne z wielu kategorii usług oferowanych przez firmę dekoratorską Bomm - z innymi realizacjami można zapoznać się klikając tutaj.

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych