Roślinna aranżacja w indyjskiej restauracji Nandana

Zgodna ze specyfiką restauracji atmosfera to jeden z najważniejszych czynników podczas wyboru ulubionego lokalu. Co lepiej oddaje klimat wnętrza niż doskonale dobrane dekoracje i wystrój? Zgodnie z tą ideą stworzyliśmy florystyczne aranżacje do indyjskiej restauracji Nandana, z którą mieliśmy przyjemność pracować.

Zgodnie z duchem coraz popularniejszego trendu „urban oasis” wnieśliśmy do wnętrza atmosferę zielonej egzotycznej dżungli, aby każdy miłośnik aromatycznej kuchni indyjskiej mógł odciąć się od pędu codzienności i choć na chwilę zanurzyć w relaksującej atmosferze zieleni. W tym celu wybraliśmy bujne sztuczne bluszcze w różnych jej odcieniach, a także kompozycje z gałązek liściastych i traw. Tekstury wiernie imitujące naturę tworzą przytulną przestrzeń dla prawdziwych smakoszy, a ich egzotyczny charakter podkreśla klimat lokalu, potęgując przyjemne doznania klientów.

Za projekt, wykonanie i montaż dekoracji odpowiada nasz doświadczony zespół florystów, który sprawdził się już przy wielu realizacjach na potrzeby sklepów, restauracji i innych powierzchni komercyjnych. Wiemy jak dodać smaku Twoim wnętrzom. W pracowni Bomm jesteśmy przygotowani na każde florystyczne wyzwanie, a oferowane przez nas sztuczne rośliny zachowują doskonały wygląd pomimo narażenia na niesprzyjające żywym okazom warunki typowe dla restauracji.

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych