Anita Lipnicka - scenografia trasy koncertowej

Klient

Anita Lipnicka to znana polska wokalistka, która w tym roku świętuje 25-lecie swojej kariery artystycznej. Z tej okazji zorganizowano jubileuszową trasę koncertową “Intymnie”, którą pracownia dekoratorska Bomm miała przyjemność florystycznie upiększyć.

Teledysk promujący trasę koncertową

Trasa obejmująca największe polskie miasta promowana była w mediach społecznościowych specjalnie przygotowanym wideo z wykonania live piosenki “Wolne ptaki”. Do idyllicznej scenografii będącej tłem dla tego spektaklu dekoratorzy Bomm dopasowali przepiękne drzewo kwitnącej wiśni, które stało się punktem centralnym aranżacji, a także tłem dla wokalistki.

Koncertowe emocje

Scenografia koncertowa powstała z najwyższej jakości sztucznych roślin i mat. Połączenie naturalnej zieleni i pastelowych kwiatostanów zaowocowało powstaniem delikatnej i inspirującej aranżacji, która doskonale zgrała się z atmosferą wydarzenia, potęgując jego magiczny klimat. Wykorzystano m.in. sztuczne pnącza, donice z trawą, maty z mchu i bukiety paproci. 

Efekty

Florystyczna ekipa Bomm przeobraziła monotonną scenę w wypełnioną roślinnością łąkę, która stała się nie tylko tłem dla zespołu i wokalistki, ale także wzbogacała koncertowe doznania uczestników wydarzenia. Udało nam się stworzyć spójny obraz łączący intymną atmosferę trasy z pięknem natury. Celem jaki udało się osiągnąć było wzbogacenie i wyróżnienie scenografii wydarzenia i stworzenie pięknej atmosfery, którą fani Anity Lipnickiej zapamiętają na długo.

Od projektu po realizację i montaż

Pracownia dekoratorska Bomm zajęła się całością procesu od tworzenia pomysłu na aranżację poprzez dobór odpowiednich roślin sztucznych aż po montaż całości w salach koncertowych. Najwyższej jakości okazy wykorzystane podczas realizacji dostarczyła hurtownia florystyczna Bomm. Sztuczne okazy to doskonałe rozwiązanie przy wydarzeniach cyklicznych, takich jak trasa koncertowa - aranżacje wykonane raz pomimo upływu czasu zachowują formę i świeżość.

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych