BABCIA NAS URZĄDZIŁA KWIATOWYM BIZNESEM

7 lutego 2020

W dzisiejszym Pulsie Biznesu z okazji 30-lecia naszej działalności ukazał się wywiad z Oskarem Gęsiną - współwłaścicielem i Członkiem Zarządu naszej Spółki BOMM.

Okazją do rozmowy był okrągły jubileusz jaki Spółka Bomm obchodzi w tym roku po 30 latach nieprzerwanej działalności.

Wszystko zaczęło się od zauroczenia pięknem kwiatów – pod koniec lat 90. Państwo Genowefa i Janusz Ostrowscy – założyciele firmy Bomm, będąc w Chinach, zachwycili się sztucznymi bluszczami, które wiernie — jak na tamte czasy — imitowały żywe rośliny.

Tak zaczyna się ta opowieść o tym jak można stworzyć coś z niczego i jaka wielka siła może tkwić w rodzinie która widzi swoją przyszłość razem!

Czytając wywiad z Oskarem można zobaczyć kulisy wielkiego dzisiaj biznesu który krok po kroku powstawał w końcówce lat 90tych.

Kiedy Pani Genowefa Ostrowska (Babcia dzisiejszych właścicieli), absolwentka SGPiS/obecnej SGH przechodziła 30 lat temu na emeryturę, postanowiła wspólnie z mężem, że zostaną przedsiębiorcami. Pomysł na nazwę spółki wzięli od inicjałów imion swoich czterech wnuków: Bartka, Oskara, Mateusza i Michała – i tak właśnie powstał BOMM. Spółka której DNA pochodzi wprost z odwagi i nieograniczonej niczym wyobraźni jej założycieli.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem i życzymy miłej lektury.

Cały artykuł można przeczytać klikając tutaj.