BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt
Firma BOMM jest importerem i dystrybutorem nawyższej jakości dekoracji roślinnych. Od ponad 28 lat wspiera swoich Klientów w dekorowaniu i podnoszeniu jakości wnętrz. Bogaty asortyment roślin zgodnych z najnowszymi, branżowymi trendami liczy ponad 1.000 pozycji, a posiadane przez firmę powierzchnie produkcyjno-magazynowe oraz pracownie artystyczne zajmują łącznie blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji Klientów BOMM są specjalistyczne zespoły fachowców z różnych branż - architektów, florystów, inżynierów oraz kadry wykonawczej.

Show Room

Show Room BOMM to magiczne miejsce w podwarszawskim Lubiczowie, do którego firma zaprasza na zakupy i po inspiracje.

Filozofią firmy jest przywracanie dobrej sławy kwiatom, których nie stworzyła natura i promowanie mody na atrakcyjne kompozycje roślinne pozbawione wymagań związanych z miejscem i światłem.

Zespół BOMM

Ład przedsiębiorstwa rodzinnego

Ponad 28-letnią rodzinną tradycję BOMM kontynuuje już trzecie pokolenie. Dla Rodziny kluczem do podejmowania wszelkich decyzji oraz regulowania relacji pomiędzy rodziną a biznesem jest atmosfera otwartości, za której jakość odpowiadają trzej bracia.

Firmy rodzinne odgrywają zanczącą rolę na świecie stanowiąc wielu krajach nie tylko ich podstawę gospodarczą, ale również przyczyniając się do sukcesu gospodarczego każdego kraju.

Zapraszamy do współpracy
Oskar Gęsina

Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Mateusz Gęsina

Członek Zarządu, Dyrektor Działu Zamówień

Florian Gęsina

Członek Zarządu, Dyrektor Działu Strategii i Rozwoju

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.