O firmie BOMM

Hurtownia kwiatów sztucznych BOMM

Hurtownia kwiatów i roślin sztucznych

Historia firmy BOMM, podobnie jak wielu innych polskich firm, zaczęła się na początku okresu transformacji, a dokładnie w 1990 r. Rozpoczynaliśmy od handlu ubraniami, zabawkami, dekoracjami i innymi towarami w garażu rodzinnego domu.

Dość szybko obraliśmy dzisiejszy kierunek, tj. sprzedaż kwiatów i roślin sztucznych. Po kilku latach obok garażu powstał pawilon, a niedługo potem przenieśliśmy działalność do nowego budynku bezpośrednio przy zachodniej granicy Warszawy, w którym nasza firma mieści się do dziś.

Rodzinna firma z tradycjami

Firma BOMM to inicjatywa rodzinna łącząca już trzy pokolenia. Od początku działalności kładziemy nacisk na domową atmosferę, uczciwość i etykę w biznesie. Naszych Klientów uważamy za partnerów i stawiamy na wieloletnią współpracę. Dbamy również o nasz Zespół. Dokładamy starań, aby naszym Pracownikom pracowało się dobrze i aby mogli świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Bezpośredni importer

Początkowo sprowadzaliśmy nasz asortyment z Tajlandii, a także z krajów arabskich. W późniejszym czasie nawiązaliśmy kontakt z Chinami. Dziś współpracujemy z ponad 30 dostawcami z Dalekiego Wschodu. Nie ustajemy w poszukiwaniu kolejnych producentów oferujących towary w dobrej jakości, modnych kolorach i przystępnych cenach.

Bogata oferta

W naszym salonie sprzedaży znajduje się kilka tysięcy wzorów. Spośród wielu kategorii asortymentowych oferujemy towary w różnych wariantach cenowych i jakościowych. Bardziej wymagającym proponujemy produkty lepszej jakości, a łowcy okazji z pewnością znajdą coś w wyjątkowo niskich cenach.

Nasza oferta podzielona jest na sezony – od wiosennego, przez letni i jesienny, po bożonarodzeniowy. Szeroki wybór towarów okolicznościowych, dekoracji i ozdób, duży wachlarz kolorów oraz mnogość dodatków florystycznych pozwolą Państwu na złożenie kompletnego zamówienia w jednym miejscu.

Indywidualne podejście i elastyczność

Jako bezpośredni importer oraz hurtownia sztucznych roślin stawiamy przede wszystkim na współpracę z odbiorcami hurtowymi. Proponujemy elastyczny program rabatowy, dzięki któremu Klienci mogą realizować zakupy w odpowiednim dla siebie sposób.

Rozumiemy jednak, że każdy ma odmienne potrzeby i inne priorytety. Dlatego niezależnie od standardowej oferty zapewniamy indywidulne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje. Potrafimy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających oferując towary na specjalne zamówienie, różne formy płatności i dostaw.

Zakupy przez internet

Istotną część sprzedaży prowadzimy bezpośrednio w naszej siedzibie, jednak w dobie globalizacji nie można zapominać o transakcjach zawieranych na odległość. Za pomocą Internetu realizujemy nie tylko sprzedaż w kraju, ale także do Unii Europejskiej i poza nią.

Nasza innowacyjna hurtownia pozwala robić zakupy szybciej i wygodniej oferując Klientom te same warunki handlowe, które mają w naszym salonie sprzedaży. Zamówienia realizowane są zwykle tego samego lub następnego dnia roboczego. Kurierzy odbierają nasz towar codziennie i z reguły dostarczają do Państwa w ciągu jednego dnia roboczego.