Ceny przesyłek kurierskich

Darmowa dostawa od 5000 zł

Do wszystkich zamówień o wartości powyżej 5000 zł brutto, opłaconych z góry lub za pobraniem, oferujemy darmową dostawę towaru na terenie całego kraju. Alternatywnie, tym z Państwa, którzy preferują odbiór osobisty i opłacą go przy odbiorze, proponujemy dodatkowe 2% rabatu na wszystkie towary.

Przesyłki krajowe

Krajowe przesyłki kurierskie nadawane są codziennie od pn do pt, a dostawa realizowana jest zwykle w ciągu 1 dnia roboczego. Wartość przesyłki zależy od ilości i gabarytu paczek składających się na zamówienie i wyliczana jest po jego kompletacji.
Zamówienia opłacane przedpłatą nadawane są natychmiast po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym. Zamówienia opłacane za pobraniem nadawane są natychmiast po skompletowaniu - zwykle tego samego lub następnego dnia roboczego.

Przesyłki dzielimy ze względu na gabaryty. Rozróżniamy 3 rodzaje przesyłek:

Przesyłki krajowe z przedpłatą

Koszt przesyłek jest najniższy w przypadku zamówień opłacanych przedpłatą.

Rodzaj paczki Cena netto
[zł]
Cena brutto
[zł]
Standardowa 8,12 9,99
Niestandardowa 13,81 16,99
Dłużycowa 40,64 49,99

Przesyłki krajowe opłacane za pobraniem

W przypadku zamówień opłacanych za pobraniem wysyłka realizowana jest szybciej, ale do podstawowej ceny przesyłki doliczany jest koszt usługi pobrania o wartości 3,49 zł brutto.

Rodzaj paczki Cena netto
[zł]
Cena brutto
[zł]
Standardowa 11,37 13,99
Niestandardowa 17,47 21,49
Dłużycowa 45,52 55,99

Przesyłki międzynarodowe

Przesyłki międzynarodowe nadawane są wyłącznie po dokonaniu przedpłaty. Całkowity koszt przesyłki wylicza się po skompletowaniu zamówienia. Wysyłka realizowana jest w ciągu jednego dnia roboczego od daty zaksięgowania wpłaty.

Maksymalne wymiary przesyłki międzynarodowej nie mogą przekraczać 50 x 50 x 100 cm.

Sprawdź szczegółowy cennik przesyłek międzynarodowych.