Sezon wiosenny

Wszystkie artykuły, sztuczne kwiaty znajdujące się w sezonie kwiatów wiosennych należą do grupy produktowej związanej z okresem wiosny. Znajdują się tutaj typowo wiosenne kwiaty, takie jak irysy czy tulipany, jak i kwiaty w żywych, wiosennych kolorach.

Główki kwiatowe

Główki kwiatowe

Sztuczne kwiatowe główki wyrobowe nadające się do tworzenia sztucznych wieńców, kompozycji kwiatowych i do umieszczenia na sztucznych łodygach. Po dodaniu dodatków, np. liści, idealnie nadające się do skomponowania własnych sztucznych bukietów czy wiązanek na cmentarze. Sztuczne główki można też wykorzystać jako element dekoracji witryn sklepowych, korytarzy, tablic ogłoszeniowych lub kreacji teatralnych.

Amarylisy (1) · Hortensje (3) · Irysy (5) · Lilie (9) · Lilie wodne (2) · Magnolie (7) · Rumianki (2) · Tulipany (5) · Żonkile (3) · Inne (6) 


Gałązki kwiatowe

Gałązki kwiatowe

Sztuczne gałązki kwiatowe idealnie nadają się do wstawienia do wazonu lub stworzenia kompozycji ze sztucznych kwiatów. Szeroki wybór sztucznych gałązek kwiatowych, wśród których znajdują się nie tylko te najbardziej znane - jak sztuczne chryzantemy, sztuczne róże czy sztuczne tulipany, lecz także inne rzadziej spotykane jak np.: sztuczne delfinium czy sztuczne kwiaty lotosu. Sztuczne gałązki kwiatowe dostępne są w miksach lub pojedynczych kolorach, zależnie od artykułu.

Amarylisy (1) · Forsycje (2) · Frezje (2) · Hortensje (7) · Irysy (4) · Jabłonie (4) · Krokusy (2) · Lilie (12) · Lewkonie (3) · Lotosy (2) · Magnolie (10) · Malwy (1) · Peonie (1) · Rumianki (3) · Tulipany (6) · Żonkile (6) · Inne (9) 


Bukiety

Bukiety

Sztuczne bukiety oraz stelaże do bukietów stanowią jeden z podstawowych elementów dekoracyjnych. W niniejszej kategori można znaleźć bogatą ofertę gotowych bukietów, od małych sztucznych bukietów po bukiety bardzo duże. Mnogość kolorów i rodzajów daje szansę na stworzenie pięknej samodzielnej ozdoby, lub podstawy do kompozycji, która ozdobi wnętrze lub nagrobek. Oprócz gotowych sztucznych bukietów dostępne są również stelaże do bukietów, które po nałożeniu główek i dodatków, takich jak trawy czy liście, stworzą unikalną dekorację. 

Fiołki (2) · Hortensje (3) · Krokusy (2) · Lilie (8) · Magnolie (4) · Storczyki (1) · Tulipany (10) · Żonkile (7) · Inne (2) · Wielokwiatowe (2) 


Łodygi i stelaże

Łodygi i stelaże

Sztuczne łodygi i stelaże, dają podstawę to stworzenia własnych, fantastycznych kompozycji, które po nałożeniu główek i dodatków, takich jak trawy czy liście, stworzą unikalną dekorację. 

Łodygi (7) 


Gałązki i trawy

Gałązki i trawy

Sztuczne gałązki i trawy to kategorie, w której znaleźć można wszelkiego rodzaju sztuczne gałązki i trawy wykorzystywane do tworzenia kompozycji ze sztucznymi kwiatami, sztucznych drzewek z pniaków, sztucznych krzewów lub egzotycznych dekoracji, np. z gałązek palmowych. 

Liściaste (1) · Bukszpany i borówki (7) 


Dekoracje wielkanocne

Dekoracje wielkanocne

Dekoracje wielkanocne to kategoria, w której można znaleźć ozdoby i figurki o tematyce związanej ze świętem Wielkiej Nocy. Wśród najpopularniejszych dekoracji wielkanocnych znajdują się jajka, kurczaczki, baranki, zajączki, sizalowe koszyczki i szeroki wybór pików, które używamy do przyozdobienia koszyczków wielkanocnych albo sztucznych kompozycji.

Borówki i bukszpany (10) · Bazie (8) 


Stroiki i dekoracje

Stroiki i dekoracje

Stroiki i dekoracje wyjątkowo ozdobią każdy stół.

Całoroczne (8) · Ślubne i komunijne (2) · Wielkanocne (11) 


Kompozycje

Kompozycje

Kompozycje ze sztucznych kwiatów to dekoracje robione ręcznie, składające się z takich elementów jak sztuczne główki kwiatowe, sztuczne dodatki np. liście, gałązki dekoracyjne lub kwiatowe oraz zależnie od sezonu, mogą zawierać akcenty typowe dla danego okresu, np. kompozycje jesienne czy świąteczne.

Kwiatowe (4) · Flower box'y (2) 

Szczególnie polecane

Zobacz więcej

Wiosenne kompozycje i stroiki na świece

Zobacz więcej