Aktualności

Zdalne składanie i realizacja zamówień

Zdalne składanie i realizacja zamówień

13 marca 2020

Spółka Bomm informuje, że w tym trudnym dla wszystkich okresie nasz zespół jest przygotowany do biznesowej pomocy dla naszych Klientów.

Wszystkie zlecenia przyjmujemy i obsługujemy zdalnie pod specjalnym numerem telefonu: 22 122 80 00. 

Jednocześnie informujemy, ze nasi pracownicy dyżurują w swoich domach będąc do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 - 17:00. Nasz magazyn w ciągu 24 h realizuje wszystkie złożone zamówienia.

Nasza wolna od opłat usługa faktoringowa gwarantuje minimum 3-miesięczne odroczenie terminów płatności.


Bomm na targach Special Days - florystyka i dekoracje

Bomm na targach Special Days - florystyka i dekoracje

25 lutego 2020

Właśnie ruszyły targi Special Days - florystyka i dekoracje, na których i nas nie mogło zabraknąć. Z dumą prezentujemy nasze piękne stoisko i gotową do działania ekipę. Zapraszamy do odwiedzin i do obejrzenia naszych dekoracji na własne oczy - obiecujemy, że będziecie zainspirowani.


Florystyczne aranżacje Bomm tłem dla jubileuszowej trasy koncertowej

Florystyczne aranżacje Bomm tłem dla jubileuszowej trasy koncertowej

13 lutego 2020

Niezapomniane dźwięki, czarodziejska Anita Lipnicka i intymna, jubileuszowa atmosfera, w której scena pokrywa się zielenią, a nad głowami muzyków zakwitają jabłonie.

Ekipa Bomm stanęła niedawno przed kolejnym florystycznym wyzwaniem. Mamy przyjemność brać udział w celebracji 25-lecia kariery artystycznej jednej z największych polskich gwiazd - Anity Lipnickiej.

Dziękujemy Anicie za zaproszenie do współpracy - budowa scenografii na Jej trasę koncertową "Intymnie" to dla nas prawdziwie magiczne doświadczenie, a każdy kolejny koncert przynosi nowe inspiracje do działania.

Dzisiaj wieczorem nasza Bomm-ekipa opiekować się będzie koncertem w pod-warszawskich Markach - Zapraszamy! :)


BABCIA NAS URZĄDZIŁA KWIATOWYM BIZNESEM

BABCIA NAS URZĄDZIŁA KWIATOWYM BIZNESEM

7 lutego 2020

W dzisiejszym Pulsie Biznesu z okazji 30-lecia naszej działalności ukazał się wywiad z Oskarem Gęsiną - współwłaścicielem i Członkiem Zarządu naszej Spółki BOMM.

Okazją do rozmowy był okrągły jubileusz jaki Spółka Bomm obchodzi w tym roku po 30 latach nieprzerwanej działalności.

Wszystko zaczęło się od zauroczenia pięknem kwiatów – pod koniec lat 90. Państwo Genowefa i Janusz Ostrowscy – założyciele firmy Bomm, będąc w Chinach, zachwycili się sztucznymi bluszczami, które wiernie — jak na tamte czasy — imitowały żywe rośliny.

Tak zaczyna się ta opowieść o tym jak można stworzyć coś z niczego i jaka wielka siła może tkwić w rodzinie która widzi swoją przyszłość razem!

Czytając wywiad z Oskarem można zobaczyć kulisy wielkiego dzisiaj biznesu który krok po kroku powstawał w końcówce lat 90tych.

Kiedy Pani Genowefa Ostrowska (Babcia dzisiejszych właścicieli), absolwentka SGPiS/obecnej SGH przechodziła 30 lat temu na emeryturę, postanowiła wspólnie z mężem, że zostaną przedsiębiorcami. Pomysł na nazwę spółki wzięli od inicjałów imion swoich czterech wnuków: Bartka, Oskara, Mateusza i Michała – i tak właśnie powstał BOMM. Spółka której DNA pochodzi wprost z odwagi i nieograniczonej niczym wyobraźni jej założycieli.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem i życzymy miłej lektury. 

Cały artykuł można przeczytać klikając tutaj.


Sztuczne rośliny Bomm podbijają scenę muzyczną

Sztuczne rośliny Bomm podbijają scenę muzyczną

3 lutego 2020

Niedawno mieliśmy przyjemność pracować nad najnowszym projektem Anity Lipnickiej. Z okazji 25-lecia pracy twórczej oraz jubileuszowej trasy koncertowej “Intymnie” powstało wyjątkowe nagranie live piosenki “Wolne ptaki”.

Zespół Bomm zajął się florystyczną oprawą tego wydarzenia. Byliśmy odpowiedzialni za całość procesu: od projektu po wykonanie i montaż. Przygotowana przez nasze florystki przepiękna kwitnąca wiśnia stanęła na scenie razem z wokalistką. 

Nagranie można zobaczyć tutaj.

Anicie Lipnickiej dziękujemy za udaną współpracę i… do zobaczenia na następnym koncercie!


Życzenia Noworoczne

Życzenia Noworoczne

31 grudnia 2019

Drodzy Klienci, Partnerzy i Współpracownicy - żegnając dziś Stary Rok i witając zupełnie Nowy Rok 2020 pragniemy całym zespołem BOMM podziękować Wam za wszystkie mijające chwile. Dla nas był to rok wielkich zmian, rozwoju, wzrostu i rosnącej z każdym dniem satysfakcji. Podczas tej drogi w nowe rejony staraliśmy się bardzo uważnie słuchać Waszych rad i możliwie najdokładniej wcielać je w życie - w końcu przecież wszystko czego udało nam się dokonać zrobiliśmy wyłącznie dla Was, dla Waszego komfortu i poczucia zadowolenia - bo prawdziwy sukces osiągamy działając RAZEM! Dlatego w chwili w której zegar wybijał będzie dziś północ życzmy sobie wzajemnie na ten Nowy Rok aby nasze plany i ich wspólna realizacja sięgnęły samych Gwiazd
Do Siego Roku Kochani!
Spełnienia Marzeń życzy Wam cały Zespół BOMM 


Kolejna florystyczna aranżacja pracowni dekoratorskiej Bomm

Kolejna florystyczna aranżacja pracowni dekoratorskiej Bomm

18 grudnia 2019

Pracownia dekoratorska Bomm stanęła niedawno przed kolejnym wyzwaniem! Tym razem mieliśmy frajdę i przyjemność tworząc kreatywne tło dla konferencji premierowej nowego leku na alergię. Oferowane przez Bomm sztuczne kwiaty i trawy to naturalny sprzymierzeniec każdego alergika!


Efekty naszej pracy przedstawiamy poniżej - jak zawsze zajęliśmy się wszystkim od projektu, poprzez dostarczenie kwiatów i roślin, aż po ostatnie detale i dodatki. 

Pracownia dekoratorska Bomm nie boi się żadnych florystycznych wyzwań - serdecznie zapraszamy do współpracy!


W naszej branży wiosna przychodzi w grudniu.

W naszej branży wiosna przychodzi w grudniu.

10 grudnia 2019

W Bomm prawie zapomnieliśmy o zimowej aurze za oknem. Wiosenne inspiracje opanowały nasz showroom - już teraz zapraszamy do zapoznania się z wiosenną ofertą sztucznych roślin i kwiatów na rok 2020! W ofercie Bomm pojawiły się przepiękne kwiatowe gałązki i główki, a także liście, drzewka i kolorowe bukiety. 

Sztuczne róże, liście palmy czy chabrowe gałązki to tylko wybrane z nowości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu w Lubiczowie, gdzie przy filiżance kawy udamy się w podróż w czasie aż do wiosny przyszłego roku :)

Już nie możemy się doczekać by zobaczyć jakie wiosenne aranżacje pracownia dekoratorska Bomm wyczaruje dla Państwa w roku 2020. Zapraszamy!


Roślinne aranżacje Bomm zagościły w kolejnym z sieci sklepów Top Secret

Roślinne aranżacje Bomm zagościły w kolejnym z sieci sklepów Top Secret

28 sierpnia 2019

Tym razem nasza ekipa dekoratorska dodała florystycznego uroku wnętrzom flagowego sklepu Top Secret, który znajduje się w Galerii Młociny. 

To kolejna z serii realizacji, jakie wykonujemy dla tej marki. Bardzo cieszymy się z możliwości florystycznego upiększania kolejnych punktów na mapie Polski. 

Tym razem gościem honorowym okazały się przepiękne sztuczne bluszcze. Rozmieszczone na meblach rośliny uprzyjemniają zakupy, stwarzając w lokalu atmosferę, do której chce się wracać. Zestaw bluszczy zawisnął także na przedniej witrynie sklepu. Naszym celem było ubranie marki Top Secret w modne, zielone dodatki :)

Ekipa dekoratorska Bomm zajęła się wszystkim od dostarczenia roślin, poprzez projekt ich rozmieszczenia, aż po samo wykonanie. Witryna mająca 8 metrów to dla nas żadne wyzwanie! Chętnie podejmujemy się nawet tak odważnych zadań :)

Oficjalne otwarcie nowego sklepu Top Secret już dzisiaj w Galerii Młociny w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na zakupy i po florystyczne inspiracje. Być może następnym przystankiem Bomm okaże się Państwa lokal.


Nowa dostawa w salonie oraz na stronie BOMM!

Nowa dostawa w salonie oraz na stronie BOMM!

11 lipca 2019

Nowości produktowe właśnie do nas dotarły!

Najbardziej lubimy dni dostaw nowych produktów - kolorowy moment, kiedy kolejne piękne kwiaty pojawiają się w naszych wazonach. Tym razem motywem przewodnim naszego festiwalu premier jest storczyk i wielobarwne letnie miksy, między innymi przepiękne hortensje, róże, kamelie i wiele innych - zapraszamy do obejrzenia galerii produktów oraz do zakupów na stronie.

Mimo że większość produktowych kolorów (ponad 20!) zniknęła w hurtowniach naszych Klientów jeszcze przed dostawą do salonu (zachęcamy wszystkich do korzystania z naszego systemu pre-order), to wciąż oferta, jaka zawitała do naszego salonu w podwarszawskim Lubiczowie, jest oszałamiająca. Ogromnie cieszymy się z pięknej dostawy i oczywiście zapraszamy do odwiedzin! :)