Aktualności

Rośliny doniczkowe - zrób je sam

Rośliny doniczkowe - zrób je sam

13 maja 2020

Zastanawiasz się jak w ciekawy i niebanalny sposób udekorować swoje wnętrze? A może szukasz nowego pomysłu na aranżację sztucznych roślin? DIY (ang. Do It Yourself) to trend, który od dłuższego czasu przyciąga fanów indywidualnego podejścia do dekoracji wnętrz. Ta metoda pozwala na wykonanie całkowicie dopasowanej do potrzeb i preferencji ozdoby, która zachwyci Ciebie i Twoich bliskich. A to wszystko łatwo, szybko i niskim kosztem.

W Bomm proponujemy wykonanie przepięknej rośliny doniczkowej w kilku prostych krokach. Czy będzie ona elegancka, w stylu boho czy raczej prosta i delikatna? Wszystko zależy od Ciebie!


Bomm na targach Special Days - florystyka i dekoracje

Bomm na targach Special Days - florystyka i dekoracje

25 lutego 2020

Właśnie ruszyły targi Special Days - florystyka i dekoracje, na których i nas nie mogło zabraknąć. Z dumą prezentujemy nasze piękne stoisko i gotową do działania ekipę. Zapraszamy do odwiedzin i do obejrzenia naszych dekoracji na własne oczy - obiecujemy, że będziecie zainspirowani.


Florystyczne aranżacje Bomm tłem dla jubileuszowej trasy koncertowej

Florystyczne aranżacje Bomm tłem dla jubileuszowej trasy koncertowej

13 lutego 2020

Niezapomniane dźwięki, czarodziejska Anita Lipnicka i intymna, jubileuszowa atmosfera, w której scena pokrywa się zielenią, a nad głowami muzyków zakwitają jabłonie.

Ekipa Bomm stanęła niedawno przed kolejnym florystycznym wyzwaniem. Mamy przyjemność brać udział w celebracji 25-lecia kariery artystycznej jednej z największych polskich gwiazd - Anity Lipnickiej.

Dziękujemy Anicie za zaproszenie do współpracy - budowa scenografii na Jej trasę koncertową "Intymnie" to dla nas prawdziwie magiczne doświadczenie, a każdy kolejny koncert przynosi nowe inspiracje do działania.

Dzisiaj wieczorem nasza Bomm-ekipa opiekować się będzie koncertem w pod-warszawskich Markach - Zapraszamy! :)


BABCIA NAS URZĄDZIŁA KWIATOWYM BIZNESEM

BABCIA NAS URZĄDZIŁA KWIATOWYM BIZNESEM

7 lutego 2020

W dzisiejszym Pulsie Biznesu z okazji 30-lecia naszej działalności ukazał się wywiad z Oskarem Gęsiną - współwłaścicielem i Członkiem Zarządu naszej Spółki BOMM.

Okazją do rozmowy był okrągły jubileusz jaki Spółka Bomm obchodzi w tym roku po 30 latach nieprzerwanej działalności.

Wszystko zaczęło się od zauroczenia pięknem kwiatów – pod koniec lat 90. Państwo Genowefa i Janusz Ostrowscy – założyciele firmy Bomm, będąc w Chinach, zachwycili się sztucznymi bluszczami, które wiernie — jak na tamte czasy — imitowały żywe rośliny.

Tak zaczyna się ta opowieść o tym jak można stworzyć coś z niczego i jaka wielka siła może tkwić w rodzinie która widzi swoją przyszłość razem!

Czytając wywiad z Oskarem można zobaczyć kulisy wielkiego dzisiaj biznesu który krok po kroku powstawał w końcówce lat 90tych.

Kiedy Pani Genowefa Ostrowska (Babcia dzisiejszych właścicieli), absolwentka SGPiS/obecnej SGH przechodziła 30 lat temu na emeryturę, postanowiła wspólnie z mężem, że zostaną przedsiębiorcami. Pomysł na nazwę spółki wzięli od inicjałów imion swoich czterech wnuków: Bartka, Oskara, Mateusza i Michała – i tak właśnie powstał BOMM. Spółka której DNA pochodzi wprost z odwagi i nieograniczonej niczym wyobraźni jej założycieli.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem i życzymy miłej lektury. 

Cały artykuł można przeczytać klikając tutaj.


Sztuczne rośliny Bomm podbijają scenę muzyczną

Sztuczne rośliny Bomm podbijają scenę muzyczną

3 lutego 2020

Niedawno mieliśmy przyjemność pracować nad najnowszym projektem Anity Lipnickiej. Z okazji 25-lecia pracy twórczej oraz jubileuszowej trasy koncertowej “Intymnie” powstało wyjątkowe nagranie live piosenki “Wolne ptaki”.

Zespół Bomm zajął się florystyczną oprawą tego wydarzenia. Byliśmy odpowiedzialni za całość procesu: od projektu po wykonanie i montaż. Przygotowana przez nasze florystki przepiękna kwitnąca wiśnia stanęła na scenie razem z wokalistką. 

Nagranie można zobaczyć tutaj.

Anicie Lipnickiej dziękujemy za udaną współpracę i… do zobaczenia na następnym koncercie!


Życzenia Noworoczne

Życzenia Noworoczne

31 grudnia 2019

Drodzy Klienci, Partnerzy i Współpracownicy - żegnając dziś Stary Rok i witając zupełnie Nowy Rok 2020 pragniemy całym zespołem BOMM podziękować Wam za wszystkie mijające chwile. Dla nas był to rok wielkich zmian, rozwoju, wzrostu i rosnącej z każdym dniem satysfakcji. Podczas tej drogi w nowe rejony staraliśmy się bardzo uważnie słuchać Waszych rad i możliwie najdokładniej wcielać je w życie - w końcu przecież wszystko czego udało nam się dokonać zrobiliśmy wyłącznie dla Was, dla Waszego komfortu i poczucia zadowolenia - bo prawdziwy sukces osiągamy działając RAZEM! Dlatego w chwili w której zegar wybijał będzie dziś północ życzmy sobie wzajemnie na ten Nowy Rok aby nasze plany i ich wspólna realizacja sięgnęły samych Gwiazd
Do Siego Roku Kochani!
Spełnienia Marzeń życzy Wam cały Zespół BOMM