Aktualności

Seria dekoracji w sieci salonów Top Secret

Seria dekoracji w sieci salonów Top Secret

29 października 2018

Nasza ekipa i nasze zielone dekoracje odcisnęły już swój ślad w pierwszej z serii realizacji dla salonów Marki TOP SECRET. Inauguracja miała miejsce w dn 27 października w Galerii Hosso w Gubinie gdzie do późnych godzin wieczornych zespół florystyczny BOMM udowadniał, że sztuczne bluszcze mogą wyglądać jak żywe.


Festiwal Chryzantem w BOMM! Super ceny tylko do końca października!

Festiwal Chryzantem w BOMM! Super ceny tylko do końca października!

16 października 2018

Ostatnie dni października przebiegają pod znakiem przygotowań do Uroczystości Wszystkich Świętych. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, ogłaszamy Festiwal Chryzantem w hurtowni BOMM. Chryzantemy od lat cieszą się popularnością na polskich cmentarzach. Ich zaletą są piękno i trwałość, które nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji promocyjnej obejmującej chryzantemy w szerokiej gamie kolorystycznej, różnych wielkościach i formach. Asortyment zawiera kompozycje drobnokwiatowe, średniokwiatowe i wielkokwiatowe. Gwarantujemy ceny niższe od konkurencji i brak kolejek tak dobrze kojarzonych z pierwszym dniem listopada.


Nagroda Orły Florystyki 2018 dla Marki Bomm

Nagroda Orły Florystyki 2018 dla Marki Bomm

15 października 2018

Spotkała nas miła niespodzianka! Okazuje się, że siłą bardzo pozytywnych, konsumenckich recenzji i entuzjastycznych opinii w Internecie na temat Marki BOMM - Kwiaty Sztuczne przyznana nam została nagroda ORŁY Florystyki 2018 ! Wszystkim naszym Klientom i Recenzentom dziękujemy serdecznie i obiecujemy, że dopiero się rozkręcamy.


Targi Shopping Center Forum 2018

Targi Shopping Center Forum 2018

26 września 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze firmie naszej powierzone zostało przygotowanie zielonych dekoracji na to bez wątpienia największe spotkanie rynku centrów handlowych w regionie CEE. Przewodnim tematem tegorocznej konferencji będzie poszukiwanie ścieżek rozwoju rynku nowoczesnego handlu detalicznego w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów.


Katalog BOMM 2019

Katalog BOMM 2019

25 września 2018

25 września ukazał się katalog BOMM na rok 2019. Na blisko 160 stronach opisaliśmy dla Was trendy i prognozowane hity z naszej kolekcji w główkach i gałązkach kwiatowych, w kompozycjach, w bukietach i przede wszystkim w liściach, mchach i wszelkiego rodzaju zielonych dekoracjach.


Ważna informacja z rynku kwiatów sztucznych

Ważna informacja z rynku kwiatów sztucznych

20 września 2018

Ważna informacja z rynku producentów i importerów sztucznych roślin. W branży florystycznej rośnie sprzedaż sztucznych kwiatów i dodatków. Skąd ten wzrost? Producenci zaczęli zwracać większą uwagę na dostępność asortymentu o wysokiej jakości, a do tego przestali się obawiać eksperymentowania z formą i kolorami w kompozycjach.


Urban Oasis

Urban Oasis

10 września 2018

Urban Oasis w BOMM opowiada o trendzie w którym projektanci przekształcają wnętrza w zielone oazy, abyśmy lepiej się w nich czuli. Bujne, zielone odcienie uważane za najbardziej relaksujący kolor dla oka, sprzyjają odświeżeniu i poczuciu relaksu. 


Chryzantemowe okazje

Chryzantemowe okazje

8 czerwca 2018

16 chryzantem dołączyło do naszej oferty wyprzedażowej!


Zmiana numerów rachunków bankowych

Zmiana numerów rachunków bankowych

1 maja 2018

Uprzejmie informujemy, że z początkiem maja zmianie uległy numery naszych rachunków bankowych. Dotychczasowe konta bankowe będą aktywne do 30 czerwca 2018 r.

Bardzo prosimy o uwagę przy realizacji płatności.


Dni wolne w okresie majowym

Dni wolne w okresie majowym

25 kwietnia 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach  1 oraz 3 maja, firma BOMM będzie nieczynna.