Aktualności

Poznaj walentynkową kolekcję BOMM!

Poznaj walentynkową kolekcję BOMM!

11 lutego 2019

Dzień Zakochanych już za kilka dni! Okres tuż przed Walentynkami w BOMM zawsze oznaczał dominację koloru czerwonego w naszej pracowni dekoratorskiej. Czerwień od zawsze kojarzona jest z gorącym uczuciem i namiętnością. Przed Dniem Zakochanym jesteśmy wierni klasyce i odświeżamy walentynkową ofertę róż w każdym kolorze. Naszym bestsellerem każdego sezonu pozostają jednak welwetowe róże, które dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów zachowują swój naturalny urok jeszcze długo po Walentynkach.

W ramach walentynkowej kolekcji produktów dekoracyjnych BOMM, z myślą o klientach szukających niebanalnych pomysłów stworzyliśmy specjalną linię flowerboxów wypełnionych kwiatami podkreślającymi wyjątkową atmosferę Dnia Zakochanych. Piękne klasyczne róże (lub inne dowolne kwiaty) w eleganckim pudełku to prezent najwyższej jakości, idealnie pasujący na wyjątkowe okazje. Efektowny box z kwiatami łączy w sobie piękno klasycznego bukietu z nowoczesnym designem. Kwiaty cieszą oko wiele dni po podarowaniu niespodzianki.


Wiosna na standach w Twoim sklepie lub hurtowni!

Wiosna na standach w Twoim sklepie lub hurtowni!

4 lutego 2019

W ramach promocji kolekcji wiosennych produktów dekoracyjnych BOMM stworzyliśmy z myślą o naszych Klientach biznesowych, którzy szukają pomysłów, jak urządzić wystawy w swoich sklepach i innych punktach handlowych, specjalną ofertę standów wypełnionych kwiatami, które kojarzą się z wiosną – porą roku, gdy wszystko budzi się do życia.


Asortyment regałów może być dostosowany indywidualnie do każdego zamówienia w zależności od preferencji zamawiającego lub miejsca, w którym znajdzie się stand z kwiatami. Regalik może być wypełniony dowolną ilością wybranych rodzajów kwiatów, np. żonkili, tulipanów, konwalii, a nawet bzu. Wszystkie kwiatowe standy projektuje nasz doświadczony zespół florystów, który sprawdził się już przy wielu realizacjach na potrzeby sklepów, marketów i hurtowni.


Zgłaszamy obecność na Christmasworld 2019!

Zgłaszamy obecność na Christmasworld 2019!

25 stycznia 2019

W BOMM zawsze chcemy równać do najlepszych! W najbliższy weekend (25-27.01) wybieramy się do miasta, gdzie spotkamy ich wszystkich. Frankfurt co roku gości targi Christmasworld. To największa na świecie impreza dla branży artykułów dekoracyjnych i ozdób świątecznych. W olbrzymim centrum wystawienniczym będziemy szukać inspiracji, podglądać nowości, odkrywać nowe trendy i zjawiska panujące na rynku. Wszystko po to, by jeszcze lepiej odpowiadać na wyzwania stawiane przez naszych Klientów!

Ten gigant wśród targów artykułów dekoracyjnych i ozdób świątecznych w edycji 2018 przyciągnął 1048 wystawców z 43 krajów i ponad 43 400 wyspecjalizowanych sprzedawców z całego świata. W tym roku udział weźmie udział aż 41 polskich wystawców, a mottem najnowszej edycji będzie „Wszystko, czego życzysz sobie dla biznesu”. Od bombek choinkowych i dekoracji wielkanocnych po świece i florystyczne artykuły na imprezy oraz fajerwerki. W żadnym innym miejscu nie spotka się tylu producentów i sprzedawców detalicznych z całego świata. Nie zabraknie i nas! Dla wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, będziemy mieli mnóstwo zdjęć i relacji z wystaw!


Odczarowujemy Blue Monday!

Odczarowujemy Blue Monday!

21 stycznia 2019

Z poniedziałkami zawsze trudno było się polubić. Nic dziwnego, skoro jeden z nich uznaje się za najbardziej przygnębiający dzień roku. Nie u nas! W BOMM wiemy jak przywrócić uśmiechy w Niebieski Poniedziałek. W ramach wsparcia przy odganianiu depresyjnych klimatów dzielimy się z Wami wiosenną kolekcją produktów, które przeniosą Was na zielone łąki nawet w styczniu. Wiosna to przecież ulubiona pora roku w BOMM, dlatego nie wahamy się sprowadzać jej odrobinę wcześniej! Zapraszamy na wiosenne zakupy i niech na Waszych twarzach zagości szeroki uśmiech!


Przerwa świąteczna

Przerwa świąteczna

26 grudnia 2018

Wszystkim naszym Klientom życzymy by nadchodzący Nowy Rok 2019 był przepełniony nowymi nadziejami i aby wszystkim nam dostarczył wyłącznie pięknych i niezapomnianych chwil. Nasza firma będzie do Państwa dyspozycji dopiero od 2 stycznia 2019 roku dlatego już teraz pozwalamy sobie na życzyć Państwu udanego Nowego Roku.


Black Friday w BOMM!

Black Friday w BOMM!

21 listopada 2018

Wielkimi krokami zbliża się data, na którą z niecierpliwością czekali wszyscy miłośnicy atrakcyjnych ofert. Black Friday już w najbliższy piątek - 23 listopada! Z całą ekipą BOMM postanowiliśmy w tym roku dołączyć do wielkiego święta zakupów. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty na masę produktów z naszego asortymentu - prawdziwe okazje, obok których nie będzie dało się przejść obojętnie! Jest tylko jeden haczyk. Zniżki obowiązują od północy do północy. Startujemy w najbliższy czwartek minutę po północy. Kończymy równo 24 godziny później! Radzimy nie przespać takich okazji!


Seria dekoracji w sieci salonów Top Secret

Seria dekoracji w sieci salonów Top Secret

29 października 2018

Nasza ekipa i nasze zielone dekoracje odcisnęły już swój ślad w pierwszej z serii realizacji dla salonów Marki TOP SECRET. Inauguracja miała miejsce w dn 27 października w Galerii Hosso w Gubinie gdzie do późnych godzin wieczornych zespół florystyczny BOMM udowadniał, że sztuczne bluszcze mogą wyglądać jak żywe.


Festiwal Chryzantem w BOMM! Super ceny tylko do końca października!

Festiwal Chryzantem w BOMM! Super ceny tylko do końca października!

16 października 2018

Ostatnie dni października przebiegają pod znakiem przygotowań do Uroczystości Wszystkich Świętych. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, ogłaszamy Festiwal Chryzantem w hurtowni BOMM. Chryzantemy od lat cieszą się popularnością na polskich cmentarzach. Ich zaletą są piękno i trwałość, które nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji promocyjnej obejmującej chryzantemy w szerokiej gamie kolorystycznej, różnych wielkościach i formach. Asortyment zawiera kompozycje drobnokwiatowe, średniokwiatowe i wielkokwiatowe. Gwarantujemy ceny niższe od konkurencji i brak kolejek tak dobrze kojarzonych z pierwszym dniem listopada.


Nagroda Orły Florystyki 2018 dla Marki Bomm

Nagroda Orły Florystyki 2018 dla Marki Bomm

15 października 2018

Spotkała nas miła niespodzianka! Okazuje się, że siłą bardzo pozytywnych, konsumenckich recenzji i entuzjastycznych opinii w Internecie na temat Marki BOMM - Kwiaty Sztuczne przyznana nam została nagroda ORŁY Florystyki 2018 ! Wszystkim naszym Klientom i Recenzentom dziękujemy serdecznie i obiecujemy, że dopiero się rozkręcamy.


Targi Shopping Center Forum 2018

Targi Shopping Center Forum 2018

26 września 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze firmie naszej powierzone zostało przygotowanie zielonych dekoracji na to bez wątpienia największe spotkanie rynku centrów handlowych w regionie CEE. Przewodnim tematem tegorocznej konferencji będzie poszukiwanie ścieżek rozwoju rynku nowoczesnego handlu detalicznego w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów.