BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Polityka rabatowa

Naszym Klientom udzielamy rabatów od jednorazowych zakupów lub rabatów stałych, uzależnionych od wielkości zakupów realizowanych w ciągu roku.

Rabat od jednorazowych zakupów

Rabat jednorazowy liczony jest od wartości zrealizowanego zamówienia kalkulowanej wg cen hurtowych netto przed rabatem. Wysokość jednorazowego rabatu określają poniższe kryteria:

Stały rabat

Stały rabat jest ofertą dla Klientów hurtowych, którzy realizują regularne zamówienia. Wysokość rabatu liczona jest od łącznej wartości zamówień zrealizowanych w ciągu ostatnich 6 miesięcy kalkulowanej wg cen hurtowych netto przed rabatem. Wysokość stałego rabatu określają poniższe kryteria:

W przypadku, gdy do zamówienia można zastosować rabat od jednorazowego zakupu i rabat stały, naliczany jest rabat bardziej korzystny dla Klienta.

Darmowa dostawa

Do wszystkich zamówień o wartości powyżej 10 000 zł netto proponujemy darmową dostawę towaru na terenie całego kraju.

Ceny wyprzedażowe

Końcówki posezonowe lub towary niepełnowartościowe są sprzedawane w specjalnych cenach wyprzedażowych. Ceny wyprzedażowe są jednakowe w sprzedaży hurtowej i detalicznej i nie podlegają rabatom.

Zobacz także