Czarujemy
w kwiatach

Sprawdź naszą ofertę aranżacji

Korzystając z nietuzinkowych i plastycznych roślin sztucznych najwyższej jakości, tworzymy aranżacje odmieniające najbardziej wymagającą przestrzeń. Przy nadawaniu roślinnym elementom należytej oprawy, pracują dla nas stolarze, ślusarze, dekoratorzy i rekwizytorzy doświadczeni w specyficznej dziedzinie tworzenia zaawansowanych rozwiązań scenograficznych. Współpracujemy z techniką medialną, dźwiękową i oświetleniową współtworząc jednorodne scenariuszowo przedwsięwzięcia. Realizujemy kompleksowe projekty dla klientów biznesowych. Działając niekonwencjonalnie sprawiamy, że oferowane przez nas dekoracje są zawsze kreatywne i w pełni dostosowane do wymagań.

Nasza pracownia dekoratorska oferuje szeroką gamę profesjonalnych aranżacji targów i konferencji, biur, punktów usługowych, witryn sklepowych, hoteli, restauracji. Tworzymy także scenografie kwiatowe do sesji zdjęciowych, planów filmowych, pokazów mody z zieloną dekoracją.

Chętnie zapoznamy się z każdym pomysłem i odpowiemy na każdą potrzebę związaną z zieloną dekoracją.

Zapraszamy do współpracy

Kompozycje kwiatowe - trendy 2019

Urban Oasis opowiada o trendzie, w którym projektanci przekształcają wnętrza w zielone oazy, abyśmy lepiej się w nich czuli. Bujne zielone odcienie, uważane za najbardziej relaksujący kolor dla oko, służą odświeżeniu ciała i duszy. Piękne, głębokie odcienie mieszane są z matowym różem, szarym niebieskim i bielą.
Tekstury imitujące naturę zapewniają pełne, miękkie odczucie. Odważne kolory i bogate wzory, w których zieleń przeplata się ze zwierzętami i ptakami to zaczarowane ogrody ze świata naszego dzieciństwa. To wspomnienie najpiękniejszych baśni i wybujałych marzeń o dziewiczej naturze. Daleki od zgiełku i pędu współczesnego życia.
Projektujemy

Dzięki 28-letniej praktyce na rynku sztucznych dekoracji roślinnych zyskaliśmy duże doświadczenie w zielonych projektach wnętrz zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. Każdy nasz projekt jest unikatowy i zawsze dostosowywany indywidualnie...

Zapewniamy oprawę

Nasz katalog roślin sztucznych liczy ponad 1000 pozycji i każdego sezonu jest uzupełniany o produkty odpowiadające najnowszym trendom sezonu. Kolorystyka, jakość materiałów i standardy wykonawcze naszych produktów sprawiają, że...

Pracownia


Dekoratorska

Dostarczamy produkty

Pomagamy naszej zieleni zaistnieć w pełnej okazałości, wspierając przygotowywane przez nas scenografie dedykowanymi konstrukcjami, systemami podwieszeń, projektowanymi pod zamówienie pojemnikami oraz specjalistycznym oświetleniem.

Realizujemy

Tworzymy kompozycje roślinne dla biur i punktów usługowych. Projektujemy i budujemy pod zamówienie instalacje roślinne i dekoracje okolicznościowe dla galerii i centrów handlowych. Posiadamy zespół kreatywny opracowujący projekty nawet najbardziej szalonych...

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych