BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Czarujemy
w kwiatach

Sprawdź naszą ofertę aranżacji

Korzystając z nietuzinkowych i plastycznych roślin sztucznych najwyższej jakości, tworzymy aranżacje odmieniające najbardziej wymagającą przestrzeń. Przy nadawaniu roślinnym elementom należytej oprawy, pracują dla nas stolarze, ślusarze, dekoratorzy i rekwizytorzy doświadczeni w specyficznej dziedzinie tworzenia zaawansowanych rozwiązań scenograficznych. Współpracujemy z techniką medialną, dźwiękową i oświetleniową współtworząc jednorodne scenariuszowo przedsięwzięcia. Realizujemy kompleksowe projekty dla klientów biznesowych. Działając niekonwencjonalnie sprawiamy, że oferowane przez nas dekoracje są zawsze kreatywne i w pełni dostosowane do wymagań.

Nasza pracownia dekoratorska oferuje szeroką gamę profesjonalnych aranżacji targów i konferencji, biur, punktów usługowych, witryn sklepowych, hoteli, restauracji. Tworzymy także scenografie kwiatowe do sesji zdjęciowych, planów filmowych, pokazów mody z zieloną dekoracją.

Chętnie zapoznamy się z każdym pomysłem i odpowiemy na każdą potrzebę związaną z zieloną dekoracją.

Pracownia
Dekoratorska
Projektujemy

Dzięki 28-letniej praktyce na rynku sztucznych dekoracji roślinnych zyskaliśmy duże doświadczenie w zielonych projektach wnętrz zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. Każdy nasz projekt jest unikatowy i zawsze dostosowywany indywidualnie do funkcjonalności oraz charakteru wnętrz i preferencji określanych przez Klienta.

Dostarczamy produkty

Pomagamy naszej zieleni zaistnieć w pełnej okazałości, wspierając przygotowywane przez nas scenografie dedykowanymi konstrukcjami, systemami podwieszeń, projektowanymi pod zamówienie pojemnikami oraz specjalistycznym oświetleniem. Nasza pracowania dekoratorska, dysponuje zespołem doświadczonych inżynierów i konstruktorów gotowych na artystyczne wyzwania.

Zapewniamy oprawę

Nasz katalog roślin sztucznych liczy ponad 1000 pozycji i każdego sezonu jest uzupełniany o produkty odpowiadające najnowszym trendom sezonu. Kolorystyka, jakość materiałów i standardy wykonawcze naszych produktów sprawiają, że jesteśmy przygotowani do stworzenia dowolnej, roślinnej aranżacji do złudzenia przypominającej żywe kompozycje roślinne. Naszym motto jest Czarujemy W Kwiatach i ideę tę skutecznie realizujemy także w rzeczywistości.

Realizujemy

Tworzymy kompozycje roślinne dla biur i punktów usługowych. Projektujemy i budujemy pod zamówienie instalacje roślinne i dekoracje okolicznościowe dla galerii i centrów handlowych. Posiadamy zespół kreatywny opracowujący projekty nawet najbardziej szalonych scenografii do tematycznych konferencji, eventów, wydarzeń medialnych. Chętnie podejmujemy się wszelkich wyzwań i posiadamy zaplecze techniczne zdolne do ich realizacji.

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.