BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Porady BOMM

Co nowego w BOMM

BOMM top ornament BOMM bottom ornament BOMM left ornament BOMM right ornament

Hurtownia sztucznych kwiatów BOMM

Hurtownia kwiatów sztucznych Bomm jest jednym z pierwszych na polskim rynku importerów florystycznych, oferujących najwyższej jakości kwiaty i rośliny sztuczne. Prowadząca hurtową sprzedaż roślin i kwiatów sztucznych firma rodzinna, istnieje na rynku od blisko 30 lat łącząc w sobie piękno tradycji z otwartością na rozwój i niebanalne pomysły.

W podwarszawskim Lubiczowie posiada wielopoziomowy, rozlokowany na ponad 800 metrach kwadratowych showroom, w którym zapoznać się można z ponad trzema tysiącami wzorów sztucznych kwiatów i dekoracji. Hurtownia kwiatów sztucznych spod Warszawy oferuje najwyższej jakości okazy, które doskonale imitują naturalne rośliny. Sztuczne kwiaty jak prawdziwe to motto, które idealnie wpisuje się w wizerunek spółki.

Sztuczne kwiaty tuż pod Warszawą

Jako jedna z największych w Polsce hurtowni sztucznych kwiatów online i jeden z najważniejszych importerów kwiatów sztucznych Bomm oferuje Państwu bogaty asortyment najwyższej jakości kwiatów sztucznych, roślin sztucznych, dodatków i narzędzi florystycznych, dekoracji bożonarodzeniowych, dekoracji wielkanocnych i wiele więcej! Współpracujemy z najważniejszymi producentami sztucznych kwiatów po to, by nasza hurtownia kwiatów sztucznych była miejscem, w którym z radością powiedzą Państwo: sztuczne kwiaty jak żywe to rzeczywistość!

Sklep internetowy i pracownia dekoratorska Bomm

Hurtownia online Bomm.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo najwyższej jakości sztuczne kwiaty wyglądające jak żywe, sztuczne rośliny, sztuczne kwiaty do stroików, kompozycje kwiatowe, kompozycje biurowe do dekoracji powierzchni biurowych, kompozycje na cmentarz, stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów, dekoracje bożonarodzeniowe czy dekoracje i dodatki florystyczne.

Sztuczne kwiaty jak żywe - hurtownia sztucznych kwiatów Bomm

Hurtownia sztucznych kwiatów licząca blisko 30 lat tradycji zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół przedstawicieli handlowych i sprzedawców. Dostarcza sztuczne kwiaty i buduje florystyczne dekoracje na rynkach polskim, ukraińskim, białoruskim, litewskim, słowackim i chorwackim. Założona przez firmę pracownia dekoratorska zatrudnia wykwalifikowany zespół florystów i projektantów realizujących nawet najbardziej zaawansowane i inspirujące zielone aranżacje. Posiada bogate doświadczenie w profesjonalnym projektowaniu zielonych przestrzeni. Na bieżąco śledzi i inspiruje zmieniające się trendy w branży dekoratorskiej. Hurtownia kwiatów sztucznych Bomm w swoim portfolio posiada liczne realizacje dla dużych, międzynarodowych marek. W tym między innymi sieci sklepów i parków rozrywki. Istnieje, aby oferować swoim Klientom nieograniczone, florystyczne możliwości. Jej celem jest codzienne udowadnianie, że w zakresie roślin i kwiatów sztucznych nie istnieją granice ani bariery nie do pokonania, a zawołanie kwiaty sztuczne jak prawdziwe to realnie wizualizująca się ambicja. Pracownicy hurtowni kwiatów online Bomm są do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu by z zapałem i oddaniem spełniać wszystkie florystyczne marzenia. Kwiaty sztuczne hurtowo i detalicznie oferowane są wyłącznie w najwyższej dostępnej jakości.

Oferta importera kwiatów sztucznych to przede wszystkim: kwiaty pojedyncze (sztuczne róże, storczyki, hortensje, gwiazda betlejemska sztuczna), kwiaty doniczkowe, kwiaty wyrobowe, bukiety kwiatowe (bukiety z róż, tulipanów, wiązanka lili), drzewa (palmy, fikusy), girlandy, bluszcze oraz bogaty wybór artykułów dekoracyjnych. W sztuczne kwiaty dostępne w ofercie możecie Państwo się zaopatrzyć na miejscu w naszej hurtowni lub odwiedzić nasz sklep online, gdzie mogą Państwo w dogodnej dla siebie chwili przejrzeć dostępny asortyment i złożyć zamówienie, które zostanie zrealizowane w przeciągu 24h. Hurtownia kwiatów i artykułów dekoracyjnych zaprasza do współpracy!