Gałązki Główki
Bukiety Rośliny ozdobne i dodatki
Pnącza i girlandy Liście i gałązki liściaste Drzewa

Porady BOMM

Podpowiadamy, jakie sztuczne rośliny na taras wybrać tego lata

.

Podpowiadamy, jakie sztuczne rośliny na taras wybrać tego lata

.

Nagroda Acanthus Aureus

za najładniejsze stoisko targowe

Nagroda Acanthus Aureus

za najładniejsze stoisko targowe

Urban nature

w jesiennym wydaniu

Urban nature

w jesiennym wydaniu

Co nowego w BOMM

Hurtownia sztucznych kwiatów BOMM

Hurtownia kwiatów sztucznych Bomm jest jednym z pierwszych na polskim rynku importerów florystycznych, oferujących najwyższej jakości kwiaty i rośliny sztuczne. Prowadząca hurtową sprzedaż roślin i kwiatów sztucznych firma rodzinna, istnieje na rynku od blisko 30 lat łącząc w sobie piękno tradycji z otwartością na rozwój i niebanalne pomysły.

W podwarszawskim Lubiczowie posiada wielopoziomowy, rozlokowany na ponad 800 metrach kwadratowych showroom, w którym zapoznać się można z ponad trzema tysiącami wzorów sztucznych kwiatów i dekoracji. Hurtownia kwiatów sztucznych spod Warszawy oferuje najwyższej jakości okazy, które doskonale imitują naturalne rośliny. Sztuczne kwiaty jak prawdziwe to motto, które idealnie wpisuje się w wizerunek spółki.

Sztuczne kwiaty tuż pod Warszawą

Jako jedna z największych w Polsce hurtowni sztucznych kwiatów online i jeden z najważniejszych importerów kwiatów sztucznych Bomm oferuje Państwu bogaty asortyment najwyższej jakości kwiatów sztucznych, roślin sztucznych, dodatków i narzędzi florystycznych, dekoracji bożonarodzeniowych, dekoracji wielkanocnych i wiele więcej! Współpracujemy z najważniejszymi producentami sztucznych kwiatów po to, by nasza hurtownia kwiatów sztucznych była miejscem, w którym z radością powiedzą Państwo: sztuczne kwiaty jak żywe to rzeczywistość!

Sklep internetowy i pracownia dekoratorska Bomm

Hurtownia online Bomm.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo najwyższej jakości sztuczne kwiaty wyglądające jak żywe, sztuczne rośliny, sztuczne kwiaty do stroików, kompozycje kwiatowe, kompozycje biurowe do dekoracji powierzchni biurowych, kompozycje na cmentarz, stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów, dekoracje bożonarodzeniowe czy dekoracje i dodatki florystyczne.

Sztuczne kwiaty jak żywe - hurtownia sztucznych kwiatów Bomm

Czytaj więcej Schowaj opis