Sezony

Sezon całoroczny

Całoroczny

Artykuly przynależące do sezonu całorocznego nie przynależą do żadnego innego sezonu. Sa to wszystkie kwiaty i rosliny sztuczne oraz dekoracje, które nie są tematycznie powiązane z porą roku albo wydarzeniem (Wiosna, Jesień, Walentynki, Wszystkich Świętych, itd.). Sezon całoroczny uznawany jest za bazowy, czyli wszystkie artykuły "normalne" będą do niego należeć.

Główki kwiatowe (140) · Gałązki kwiatowe (226) · Bukiety (118) · Łodygi i stelaże (25) · Gałązki i trawy (113) · Liście (60) · Rośliny doniczkowe (19) · Pnącza i girlandy (44) · Drzewka (34) · Stroiki i dekoracje (34) · Dodatki florystyczne (57) · Kompozycje (51) 


Sezon wiosenny

Wiosenny

Wszystkie artykuły, sztuczne kwiaty znajdujące się w sezonie kwiatów wiosennych należą do grupy produktowej związanej z okresem wiosny. Znajdują się tutaj typowo wiosenne kwiaty, takie jak irysy czy tulipany, jak i kwiaty w żywych, wiosennych kolorach.

Główki kwiatowe (43) · Gałązki kwiatowe (85) · Bukiety (39) · Łodygi i stelaże (6) · Gałązki i trawy (1) · Dekoracje wielkanocne (12) · Stroiki i dekoracje (20) · Kompozycje (7) 


Sezon wielkanocny

Wielkanoc

Sezon wielkanocny obejmuje sztuczne kwiaty, rośliny oraz dekoracje nawiązujące do święta Wielkiej Nocy. W tej kategorii znajdują się wszelkiego rodzaju dekoracje wielkanocne, takie jak kurczaczki, jajka, baranki, zające, sizalowe koszyki i inne. Również tutaj znajduje się szeroki wybór sztucznego bukszpanu.

Główki kwiatowe (1) · Dekoracje wielkanocne (68) · Stroiki i dekoracje (11) 


Sezon jesienny

Jesienny

Sezon jesienny obejmuje sztuczne kwiaty i artykuły, które ze względu na swój charakter bądź ubarwienie kojarzą się z jesienią. Wśród kwiatów są to przede wszystkim sztuczne chryzantemy i gerbery, ale nie brakuje też innych kwiatów dostępnych w kolorach typowo jesiennych, czyli brązach, bordo, złotawych oraz fioletowych. Wśród artykułów jesiennych znajdują się też dodatki, takie jak sztuczne liście i gałązki dekoracyjne oraz gałązki roślinne.

Główki kwiatowe (32) · Gałązki kwiatowe (35) · Bukiety (27) · Łodygi i stelaże (6) · Gałązki i trawy (12) · Liście (3) · Rośliny doniczkowe (1) · Pnącza i girlandy (6) · Kompozycje (6) 


Sezon bożonarodzeniowy

Boże Narodzenie

Artykuły przynależące do sezonu Boże Narodzenie to sztuczne kwiaty i artykuły dekoracyjne o tematyce świątecznej. Obok pozycji takich podstawowych pozycji jak sztuczne kwiaty poinsecji (gwiazdy betlejemskiej), dekoracyjnych gałązek świerkowych, liści ostrokrzewu oraz figurek mikołajów, reniferów i bałwanków, w sezonie Boże Narodzenie można znaleźć też inne towary. Są to między innymi sztuczne kwiaty i dodatki pokryte brokatem, bombki plastykowe, korale na choinkę, małe choinki z ozdobami i świąteczne piki do kompozycji i wieńców.

Główki kwiatowe (28) · Gałązki kwiatowe (16) · Bukiety (7) · Łodygi i stelaże (2) · Gałązki i trawy (46) · Pnącza i girlandy (1) · Dekoracje bożonarodzeniowe (93) · Stroiki i dekoracje (16) · Kompozycje (6) 


Sezon komunijny i ślubny

Komunie i śluby

Wyjątkowy dzień, wyjatkowe chwile i wyjatkowe kwiaty...

Kompozycje (16)