KWIATY NA WIELKANOCNY STÓŁ 2021

KWIATY NA WIELKANOCNY STÓŁ 2021

23 lutego 2021

Kwiaty na wielkanocny stół

Jakie kwiaty na Wielkanoc wybrać? Zbliżające się święta sprawiają, że wszyscy zadajemy sobie to pytanie! Dziś podpowiadamy jak pięknie przystroić świąteczny stół wielkanocny.

Zespół Bomm przygotował specjalną listę z najpiękniejszymi wielkanocnymi kwiatami: Kwiaty na wielkanocny stół.

Kwiaty wielkanocne w różnorodnych postaciach staną na świątecznym stole sprawiając, że będzie mienił się kolorami i wprowadzał wszystkich domowników w uroczysty nastrój. Bukiety wielkanocne to coś, czego nie może zabraknąć w żadnym domu. Propozycją Bomm jest także wianek wielkanocny na stół - przystrajano nim stół wielkanocny już od bardzo dawna! Jakie kwiaty na Wielkanoc wybiorą Państwo w tym roku?

Oto kilka propozycji wybranych przez naszych florystów:

Żółte kwiaty wielkanocne

W wielkanocnym wystroju domu nie może zabraknąć również żółtych kwiatów. Jakie gatunki wybrać? Oczywiście sztuczne żónkile! Bukiety na elementach wystroju, wieńce powstałe z żółtych gałązek czy kreatywnie rozmieszczone główki sztucznych żonkili dodają wnętrzom ciepła i radości Wielkiej Nocy.

Oto kilka propozycji wybranych przez naszych florystów:

Sztuczne kwiaty wielkanocne

Co pierwsze przychodzi na myśl kiedy myślą Państwo “kwiaty wielkanocne”? Oczywiście sztuczne tulipany! Tych pięknych okazów także nie może zabraknąć w tegorocznym wystroju świątecznym! Obok nich niech stanie sztuczny narcyz, a wnętrze odmieni się nie do poznania! Bukiety tulipanów, narcyzów czy żonkili zaczarują nawet najbardziej wymagające wnętrza.

Oto kilka propozycji wybranych przez naszych florystów: