Najlepsze kwiaty na cmentarz wiosną

2 kwietnia 2021

Sezon wiosenny w pełni! Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie wiosennych kwiatów na cmentarz w różnych aranżacjach - pojedyncze gałązki, wiosenne wiązanki na cmentarz czy przepiękne bukiety. Typowo wiosenne kwiaty to oczywiście tulipany, irysy, narcyzy, hiacynty czy krokusy. W Bomm znajdą Państwo te i wiele innych sztucznych kwiatów, które doskonale będą się komponować z aranżacjami nagrobnymi. Pojedyncze kwiaty w wazonie czy wiosenne wiązanki na cmentarz? W Bomm dobierzemy dekorację według własnych gustów i preferencji.

Kwiaty wiosenne sztuczne na cmentarz

Wśród kwiatów wiosennych sztucznych na cmentarz nie może zabrknąć tulipanów! Te piękne i autentyczne okazy doskonale wpisują się w aranżacje sezonowe. Obok nich postawmy na delikatne krokusy czy piękne irysy. Dla klasycznych róż, storczyków, lilii czy chryzantem też znajdzie się miejsce. Kwiaty wiosenne sztuczne na cmentarz to doskonała alternatywa dla kwiatów ciętych.

sztuczne tulipanySztuczne krokusySztuczne hiacynty

Wiosenne wiązanki na cmentarz

Wiązanki to nieodzowny element aranżacji nagrobnych. Przepiękna wiązanka jest idealnym dopełnieniem celebracji ważnych dni czy rocznic. Bomm oferuje szeroki wybór różnorodnych wiązanek na cmentarz - oto kilka wiosennych propozycji:

Wiosenne wiązanki na cmentarzWiązanka na cmentarzWiosenne wiązanki na cmentarz

Wiosenne kompozycje kwiatowe na cmentarz

Obok wiązanek polecamy także wiosenne kompozycje kwiatowe na cmentarz. W tej kategorii polecamy okazy w żywych kolorach wykonane z róż czy kremowe kompozycje w okazałym wazonie.

Wiosenne kompozycje kwiatowe na cmentarz Wiosenne kompozycje kwiatowe na cmentarz

Bukiety wiosenne na cmentarz

Wśród bukietów wiosennych na cmentarz nie może oczywiście zabraknąć chryzantem. Te piękne nagrobne kwiaty idealnie wpisują się w nastrój aranżacji na cmentarz. Kolejną propozycją Bomm są bukiety wiosenne na cmentarz z tulipanów - okazy sprawdzą się każdej wiosny!

Bukiet kwiatowy Bukiet wiosenny na cmentarz Bukiet chryzantem

W ofercie Bomm znajdą Państwo te i wiele innych wiosennych bukietów, kompozycji kwiatowych, wiązanek i kwiatów na cmentarz. Zapraszamy do zakupów!