Roślinne aranżacje Bomm zagościły w kolejnym z sieci sklepów Top Secret

28 sierpnia 2019

Tym razem nasza ekipa dekoratorska dodała florystycznego uroku wnętrzom flagowego sklepu Top Secret, który znajduje się w Galerii Młociny.

To kolejna z serii realizacji, jakie wykonujemy dla tej marki. Bardzo cieszymy się z możliwości florystycznego upiększania kolejnych punktów na mapie Polski.

Tym razem gościem honorowym okazały się przepiękne sztuczne bluszcze. Rozmieszczone na meblach rośliny uprzyjemniają zakupy, stwarzając w lokalu atmosferę, do której chce się wracać. Zestaw bluszczy zawisnął także na przedniej witrynie sklepu. Naszym celem było ubranie marki Top Secret w modne, zielone dodatki :)

Ekipa dekoratorska Bomm zajęła się wszystkim od dostarczenia roślin, poprzez projekt ich rozmieszczenia, aż po samo wykonanie. Witryna mająca 8 metrów to dla nas żadne wyzwanie! Chętnie podejmujemy się nawet tak odważnych zadań :)

Oficjalne otwarcie nowego sklepu Top Secret już dzisiaj w Galerii Młociny w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na zakupy i po florystyczne inspiracje. Być może następnym przystankiem Bomm okaże się Państwa lokal.

Galeria zdjęć