Rośliny doniczkowe - zrób je sam

13 maja 2020

Zastanawiasz się jak w ciekawy i niebanalny sposób udekorować swoje wnętrze? A może szukasz nowego pomysłu na aranżację sztucznych roślin? DIY (ang. Do It Yourself) to trend, który od dłuższego czasu przyciąga fanów indywidualnego podejścia do dekoracji wnętrz. Ta metoda pozwala na wykonanie całkowicie dopasowanej do potrzeb i preferencji ozdoby, która zachwyci Ciebie i Twoich bliskich. A to wszystko łatwo, szybko i niskim kosztem.

W Bomm proponujemy wykonanie przepięknej rośliny doniczkowej w kilku prostych krokach. Czy będzie ona elegancka, w stylu boho czy raczej prosta i delikatna? Wszystko zależy od Ciebie!

Asortyment Bomm obfituje w różnego rodzaju sztuczne bukiety i gałązki, które szybko i łatwo zamienisz we wspaniałe dekoracje do domu, restauracji czy sklepu.

Oto, co będzie potrzebne:

  1. wybrana z szerokiej oferty Bomm roślina sztuczna (przepiękne bukiety i gałązki ozdobne znaleźć można tutaj i tutaj).
  2. Naczynie dobrane do Twojego wnętrza i według Twoich preferencji i potrzeb,
  3. Wypełnienie naczynia - kamyki, sztuczny mech itp.

Krok 1: dobór bukietu do stylu Twojego wnętrza

Tylko Ty wiesz co tak naprawdę sprawi Ci radość i będzie cieszyć za każdym razem kiedy wejdziesz do swojej sypialni, kuchni czy biura. Zajrzyj do kategorii bukietów i gałązek Bomm i wybierz okaz idealnie dopasowany do Ciebie. Nasza szeroka oferta zawiera m.in. egzotyczne paprocie, sukulenty czy bukiety kwiatowe.

Krok 2: dobór naczynia i wypełnienia.

Na rynku znajdziemy mnóstwo donic i doniczek, spośród których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Czy będzie to ekstrawagancki akcent w wystroju Twojego domu czy niepozorna biała donica - wszystko zależy od twórcy!

Krok 3: do dzieła!

Teraz wystarczy tylko wyłożyć naczynie sztucznym mchem i kamykami, pośrodku umieszczając wybraną wcześniej roślinę. Kilka ostatnich poprawek, ułożenie gałązek tak by przybrały odpowiedni kształt i… gotowe!

Tworzenie własnych ozdób nigdy nie było takie łatwe i przyjemne! Jeśli zdecydujesz się na odtworzenie, którychś z powyższych dekoracji lub przygotowanie ozdoby według własnego pomysłu - podziel się z nami jej zdjęciem oznaczając Bomm na Facebooku Bomm - Kwiaty Sztuczne lub Instagramie @bomm.pl.