Sztuczne kwiaty jak żywe

Sztuczne kwiaty jak żywe

30 marca 2021

Sztuczne kwiaty jak żywe

Sztuczne kwiaty jak żywe? W Bomm udowadniamy, że to możliwe! Sztuczne kwiaty Real Touch, jak wskazuje ich nazwa, tworzą wrażenie żywych kwiatów, niemal dorównując im pięknem i najwyższą jakością.

Nowoczesne kwiaty gumowe swoim nieskazitelnym wyglądem naprawdę przypominają żywe okazy, zachwycając zarówno swoich fanów, jak i florystów czy dekoratorów. Najnowsza dostawa poszerza szeroki asortyment kwiatów gumowych Bomm - zapraszamy do zapoznania się z pomysłami na kwiatowe dekoracje poniżej :)

Hortensje gumowane

Hortensje sztuczne jak żywe wykonane z gumy to najwyższej jakości okazy, których pełny kształt doda objętości bukietom, kompozycjom flowerbox czy wieńcom. Sztuczne hortensje real touch sprawiają wrażenie żywych okazów - można zastąpić nimi kompozycje z żywych kwiatów tworząc dekoracje weselne, aranżacje eventowe i wiele innych. Bomm proponuje wiele wariantów kolorystycznych: niebieskie hortensje sztuczne w jasnych i ciemnych odcieniach to niezwykle modne w tym roku ozdoby do domu. Z kolei hortensje real touch w pomarańczowych barwach polecamy do kompozycji wielkanocnych. Kremowe okazy sprawdzą się m.in. w aranżacjach nagrobnych. Hortensja niebieska sztuczna o wysokości 60 cm to także pomysł na kwiat do wazonu, na przykład szklanego.

sztuczna hortensja gumowana

Sztuczne hortensje Real Touch - propozycje Bomm

Sztuczne róże jak żywe

Sięgając po sztuczne kwiaty jak żywe nie możemy pominąć sztucznych róż gumowanych! Sztuczne róże real touch to kolejna propozycja Bomm, która zachwyca doskonałą jakością do złudzenia przypominając swoje organiczne odpowiedniki. Piękne czerwone róże, które nie tracą kolorytu i formy przez długi czas stanowią wygodną alternatywę dla żywych okazów. Sztuczne kwiaty gumowe jako kwiaty premium najwyższej jakości są idealną propozycją do aranżacji ślubnych i weselnych. Czerwone róże sztuczne pięknie prezentują się zarówno samodzielnie, jak i w kompozycji z bielą, kremem czy zielenią. Sztuczne róże pojedyncze o wysokości 60-80 cm to propozycja do wysokiego wazonu. Klasyką wśród dekoracji wnętrz jest również bukiet sztucznych róż soft touch - sprawdzi się w domu, restauracji, hotelowym lobby czy salonie masażu. Sztuczne czerwone róże dodają wnętrzom niepowtarzalnego uroku.

sztuczna różasztuczne kwiaty jak żyweróże real touch

Sztuczne róże silikonowe - propozycje Bomm

Sztuczne dalie Real Touch

Sztuczne dalie gumowane to ostatnia z dzisiejszych propozycji Bomm, choć w naszej ofercie mamy o wiele więcej gumowych kwiatów sztucznych! Okazy o wysokości nawet 105 cm polecamy do niepowtarzalnych kompozycji florystycznych, ale także samodzielnie, np. w wysokim wazonie. Sztuczne dalie soft touch w kolorze kremu sprawdzą się w każdym wnętrzu - ich klasyczne piękno i uniwersalny charakter doskonale komponują się z wieloma barwami i stylami. Sztuczne kwiaty soft touch to propozycja nawet do bardzo wymagających wnętrz - nie potrzebują nasłonecznienia czy codziennej pielęgnacji, a warunki panujące np. w kuchni nie wpłyną na ich piękno.

sztuczne dalie jak żywesztuczne dalie gumowanegumowe kwiaty sztuczne

Sztuczne dalie soft touch - propozycje Bomm

Sztuczne kwiaty jak żywe to w naszej hurtowni nie tylko czcze obietnice! Zachęcamy do zapoznania się z listą wszystkich gumowych okazów w ofercie Bomm klikając w link “Gumowe kwiaty sztuczne”. Możemy obiecać, że będą Państwo zachwyceni! :)