Srebrny Jubileusz Firmy Handlowej BOMM - to już 25 lat!

Szanowni Państwo,

we wrześniu tego roku świętujemy okrągłe 25 lat działalności naszej Firmy w branży kwiatów i roślinności sztucznej. Osiągnięcie tego kamienia milowego dostarczyło nam okazji, aby zastanowić się nad naszą przeszłością, a także spojrzeć przed siebie w oczekiwaniu na nadchodzące lata.

W związku z tym doniosłym wydarzeniem, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym byłym i obecnym Klientom, współpracownikom, kontrahentom a także pracownikom za lata wsparcia, zaufania i wspólnej ciężkiej pracy, podczas której budowaliśmy to, czym dzisiaj jest Firma BOMM. Bez Państwa te 25 lat nie byłoby możliwe.

Wszystko znalazło swój początek w drugiej połowie lat 80, kiedy to nasi założyciele zobaczyli pierwsze sztuczne bluszcze, zaintrygowani tym jak wiernie, jak na tamte czasy, imitowały one żywe rośliny. Starając się dotrzeć do źródła, Państwo Genowefa i Janusz Ostrowscy dotarli do Tajlandii, a następnie do Hong Kongu i Chin, skąd sprowadzamy nasze kwiaty po dziś dzień.

Docierając aż do odległej Azji, Państwo Genowefa i Janusz Ostrowscy położyli podwaliny pod obecnie prężnie działający biznes. Dzięki ich wieloletniej pracy, zaangażowaniu i cierpliwości, nasze przedsiębiorstwo mogło stać się czymś więcej niż handlem z „polowego łóżka”. Od tamtej pory, przeszliśmy bardzo wiele, jednak kwiaty i rośliny sztuczne wciąż cieszą się zainteresowaniem, które my z pasją staramy się zaspokajać.

Obecnie, będąc już obiema nogami w XXI wieku, poprzez profesjonalną obsługę i zaangażowanie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz Kontrahentów, usprawniając sposób w jaki działamy, odpowiadając na zapytania i śledząc najnowsze trendy.

Kierując się zadowoleniem naszych Klientów, zasadami etyki i satysfakcją pracowników dążymy do tego, aby następne 25 lat również było możliwe.

Pełni radości i wdzięczności jeszcze raz serdecznie dziękujemy!