Jak zrobić nagrobną kompozycję na Święto Niepodległości

Jak zrobić nagrobną kompozycję na Święto Niepodległości

7 listopada 2017

Niedługo zbliża się wyjątkowa data dla wszystkich Polaków. 11 listopada, to dzień upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów.

Tysiące Polaków straciło życie walcząc za ojczyznę, za wolną Polskę, a przedewszytkim za nas. Polegli Polacy chcieli, aby dzieci, wnuki wychowywali się w demokratycznym, wolnym państwie.

Dzisiaj wiele ludzi nie pamięta tego co nasi waleczni przodkowie uczynili. Dzięki odważnym patriotom możemy mówić piękną polszczyzną, nasze dzieci mogą chodzić do szkół i uczyć się w języku polskim.

W tym wyjątkowym dniu możemy wszystkim poległym Polakom podziękować za niepodległą, wolną Polskę. Wykonaliśmy dekorację nagrobną z biało-czerwonych róż, którą możemy podarować Polakom poległym podczas walki za Polskę.

Zobacz film, w którym pokażemy Ci krok po kroku jak wykonać piękną, elegancką nagrobną kompozycję.

Materiały potrzebne do wykonania kompozycji

Narzędzia potrzebne do wykonania dekoracji nagrobnej

  • Cążki
  • Klej
  • Pistolet do kleju na gorąco

Do dzieła!

Nagrobną dekorację zaczynamy od przygotowania kwiatów i zielonego podkładu. Następnie ucinamy końcówki łodyg naszych pięknych welwetowych róż. Róże przyklejamy za pomocą kleju na gorąco do zielonego podkładu.

Kolejną czynnością, którą uczynimy jest przyklejenie białych gałązek storczyków. Gałązki storczyka mocujemy do zielonego podkładu za pomocą drucików.

Na koniec do naszej wiązanki dodajemy gałązki akacji, gipsówkę, nandinę z jagodami i gałązki dekoracyjne. Wszystkie gałązki przymocowujemy klejem na gorąco.

Dekoracja nagrobna na Święto Niepodległości już jest gotowa!

Chcesz kupić nagrobną kompozycję? Kliknij tutaj! Szukasz innych, pięknych kwiatów biało- czerwonych? Wejdź i znajdź kwiaty, które Cię zaczarują!

Wszystkie sztuczne kwiaty i gałązki dekoracyjne możesz kupić w naszym salonie sprzedaży albo w sklepie on-line