BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Czy sztuczne kwiaty z wyższej półki są warte swojej ceny?

20 maja 2022

Czy sztuczne kwiaty z wyższej półki są warte swojej ceny?

Sztuczna roślinność to coraz bardziej doceniany element wystroju wnętrz domowych i komercyjnych. Ma bardzo wiele zalet, które sprawiają, że zestawiana jest z żywymi okazami i w wielu przypadkach okazuje się po prostu lepsza. Sztuczne kwiaty jak prawdziwe – zawdzięczamy to przede wszystkim najnowocześniejszym metodom produkcyjnym. XXI wiek obliguje do tego, aby produkowane kwiaty i rośliny były ulepszane i zdecydowanie lepsze, pod względem jakości i wytrzymałości, niż te produkowane jeszcze kilkanaście lat temu. Sztuczne kwiaty wyglądające jak żywe dostrzegane są także jako element niezwykle ważny w branży florystycznej. Specjaliści w dużej mierze decydują się na wykorzystywanie sztucznych zamienników, ponieważ dają duże większe pole do manewru i zupełnie nowe możliwości twórcze. Sztuczne kwiaty do dekoracji, do uzupełnienia pustych przestrzeni, do podarowania bliskim… mają mnóstwo zastosowań, dlatego są bardzo popularne.

Jeśli już zdecydujemy się na sztuczną roślinność, to jaką wybrać? Najlepszym rozwiązaniem będą zdecydowanie ekskluzywne sztuczne kwiaty, czyli produkty premium. Często hurtownie czy sklepy florystyczne wyodrębniają taką kategorię swoich zasobów i umieszczają w nich najlepsze jakościowo kwiaty, które są bestsellerowym produktem. Czy warto jednak się na nie zdecydować? My jesteśmy na tak!

Najpiękniejsze ekskluzywne kwiaty sztuczne, hurtownia florystyczna to miejsce, w którym właśnie je znajdziesz. Sztuczne kwiaty ozdobne klasy premium są jak najbardziej warte swojej ceny. Przede wszystkim cechuje je jeszcze większa odporność na uszkodzenia i trwałość, ponadto są bardzo przyjemne w dotyku, a ich faktura wygląda jak w przypadku żywych okazów. Dostępnych jest mnóstwo różnorodnych wykończeni, np. welur, real touch. Takie rośliny często są bardzo okazałe, wielkością odpowiadają swoim organicznym odpowiednikom. Kwiaty z wyższej półki mają mnóstwo fantastycznych kolorów, szczególnie główki kwiatowe. Spotkamy nie tylko pojedyncze kolory, ale także mnóstwo połączeń, odcieni, a także ombre. Dodatkowo w przypadku takich kwiatów mamy gwarancję idealnego wykończenia, bez jakichkolwiek uszczerbków. Pozbawione są także nieprzyjemnego zapachu, wręcz przeciwnie, niektóre dostępne na rynku okazy są perfumowane. Kwiaty z tak zwanej „wyższej półki” charakteryzują się również większą dostępnością najmniej popularnych gatunków, które można określić jako wyjątkowe. Te wszystkie czynniki składają się na produkt idealny, a rośliny jak żywe, odmieniają każde wnętrze, nie do poznania.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sztucznych roślin klasy premium, to prawdopodobnie już podjąłeś decyzję. Są zdecydowanie warte swojej ceny, a z ich użyciem można stworzyć naprawdę wyjątkowe i oryginalne dekoracje. Sprawdzą się zarówno w kompozycjach florystycznych, jak i samodzielnie – zadowolenie gwarantowane.