Dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą

Dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą

30 marca 2018

Pierwsza Komunia Święta jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika, obchodzona jest w Polsce bardzo uroczyście. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie piękne dekoracje komunijne. Kompozycje kwiatowe zrobione są z wysokiej jakości kwiatów sztucznych. Kwiatowe ozdoby z pewnością ozdobią stół szwedzki i stoliki dla gości.

Rozmiar kompozycji i kolor kwiatów możesz dostosować do swoich potrzeb.

Kwiaty sztuczne i produkty, które będą Ci potrzebne do wykonania dekoracji komunijnej

Narzędzia, które będą Ci potrzebne podczas robienia kwiatowej dekoracji na komunijny stół

  • Cążki
  • Pistolet do kleju na gorąco
  • Nożyk

Do dzieła!

Dekorację komunijną zacznij od przygotowania naczynia. Do naczynia włóż piankę florystyczną. Cegłę przytnij za pomocą nożyka na kształt doniczki. Przyciętą piankę przyklej klejem na gorąco, aby ozdoba była trwała.

Teraz możesz przejść do układania sztucznych kwiatów. Pierwszym kwiatem jest gałązka peoni. Peonia jest pięknym, eleganckim kwiatem, który z pewnością będzie dominował wśród innych roślin. Kolejną gałązką kwiatową jest róża. Róża jest nazywana królową wśród kwiatów. Jej delikatność i wytworność sprawia, że kompozycja staje się bajeczna i ozdobna.

Do dekoracji komunijnej dodajemy kwiat cebuli i omszałe gałązki dekoracyjne. Zielone gałązki ozdobne są ładnymi dodatkami, które efektywnie wykańczają kwiatową kompozycję. Zasłoń widoczną piankę florystyczną zielonym, mięciutkim mchem chrobotkiem.

Drugą, mniejszą dekorację kwiatową wykonaj podobnie lub według własnego uznania.

Kwiatowe dekoracje na stół komunijny już są gotowe!

Białe, delikatne wianki komunijne

Wianki z kwiatów wyglądają przepięknie na głowie małej dziewczynki jak i dorosłej kobiety. Kwiatowe wianki mogą ozdabiać nasze głowy przy różnych ważnych dla nas wydarzeniach. Jedną z okazji jest Pierwsza Komunia Święta. Dziewczynki zakładają białe, skromne sukienki, a na główki kwiatowe wianki. Przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowe komunijne wianki, dzięki którym sprawisz, że ta chwila będzie wyjątkowa.

W swojej ofercie posadamy rónież dekoracje świąteczne m.in. Ozdoby wielkanoce hurtownia Bomm