BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Kolor żółty - trend jesieni 2018

25 września 2018

Najnowszy Fashion Color Report prezentuje ciekawe, jesienne zestawienia tropami natury, szczególnie wyróżniając odcienie przydymionej żółci i pomarańczu.  Aby zaaranżować przestrzeń tchnącą takim kolorytem wystarczy sięgnąć po odważne, roślinne motywy.

Sztuczne kwiaty potrafią być naprawdę piękne!

Gorące, żółte odcienie są uważane za najbardziej optymistyczne i dzięki temu relaksujące kolory dla oka. Odważne barwy i bogate wzornictwo a także coraz mniejsza granica między żywym a sztucznym kwiatem sprawiają, że klienci coraz bardziej doceniają zwrot ku jakości wykonany przez producentów i dystrybutorów sztucznej zieleni.

Sztuczne odpowiedniki żywych roślin od dawna cenią sobie kreatorzy wnętrz i twórcy kompozycji. Wszystko dzięki łatwości w formowaniu. Swoboda w aranżowaniu pozwala tworzyć niecodzienne kształty, obok których żaden z klientów nie przejdzie obojętnie. Wszystkie zalety sprawiają, że popularność sztucznych kwiatów utrzymuje się na poziomie nie notowanym od lat. Producenci i dystrybutorzy w swoich materiałach promocyjnych zaczęli coraz odważniej stawiać na ekspozycje, które dawniej składały się tylko z naturalnych okazów. Niższa cena przy jednoczesnym zachowaniu jakości w aranżacji stała się możliwa właśnie poprzez wykorzystanie sztucznych kwiatów.