Jesienna kwiatowa dynia na Halloween

Jesienna kwiatowa dynia na Halloween

12 października 2017

Kwiatowa dekoracja na Halloween

Już niedługo amerykańskie święto Halloween. Specjalnie na ten dzień dzieci przygotowują upiorne kostiumy, chodzą do sąsiadów i zbierają słodycze.

W tym czasie pojawiają się przepiękne dekoracje w witrynach sklepowych, na ulicach i w domach.

Charakterystyczną dekoracją na Halloween jest dynia. Chcemy Wam pokazać jak sami możecie za pomocą dyni i kilku kwiatów stworzyć ciekawą ozdobę do Waszego domu!

Zobaczcie nasz film, w którym pokażemy Wam krok po kroku jak zrobić kwiatową dynię na święto Halloween.

Najpierw musimy wydrążyć dynię. Dynia będzie nam służyła za naczynie. Następnie wkładamy do środka gąbkę florystyczną. Możemy piankę przykleić klejem na gorąco.

Następną czynnością, którą wykonamy jest przygotowanie jesiennych sztucznych kwiatów i liści. Przygotowujemy gałązki kwiatowe, a następnie możemy przystąpić do wkładania ich do naszej wydrążonej dyni. Zaczynamy od pięknej, czerwonej róży. Później dodajemy do kwiatowej dekoracji jesienną, pomarańczową różę.

Kolejnym sztucznym kwiatem, którym dodamy jest gerbera. Do Halloweenowej kompozycji przymocowujemy za pomocą kleju na gorąco ozdobne gałązki, jesienne liście i sztuczne, czerwone owoce.

Nasza kwiatowa, jesienna dynia już jest gotowa!

Spodobała Wam się dekoracja z dynią? Chcecie sami zrobić kwiatową ozdobę w domu? Możecie tutaj kupić przepiękne, jesienne kwiaty i liście do Waszej kwiatowej kompozycji na Halloween!