BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Eleganckie i nowoczesne kompozycje do biura, domu i restauracji

Kwiatowe kompozycje do biura, domu i restauracji

9 sierpnia 2017

Szukasz ładnej dekoracji do pomieszczenia? Mamy coś dla Ciebie!

Eleganckie i nowoczesne kompozycje florystyczne do każdego wnętrza

Szukasz ciekawych kwiatowych dekoracji, które wniosą zmiany do Twojego wnętrza i nadadzą mu nowy styl? Mamy dla Ciebie wyjątkowe propozycje oryginalne nowoczesne, ekskluzywne sztuczne kwiaty, oraz kompozycje florystyczne stworzone z najwyższej jakości sztucznych kwiatów. W zależności od swojego charakteru, te kwiatowe dekoracje ożywią każde pomieszczenie w domu, a także będą idealnie prezentowały się w biurze, sklepie czy restauracji.

Nowoczesne kompozycje florystyczne do domu

Nowoczesne sztuczne kwiaty, również te do domu, charakteryzują się przede wszystkim doskonałą jakością materiałów, dlatego wszystkie kompozycje z nich wykonane będą cieszyć nasze oczy przez bardzo długi czas. Warto wybierać więc nowoczesne kompozycje florystyczne, które będą eleganckie i klasyczne i sprawdzą się w naszym mieszkaniu czy domu przez co najmniej kilka sezonów. Można je także regularnie zmieniać, a te, które nam się znudzą, przechować bezpiecznie bez obaw, że się zniszczą lub stracą swoje intensywne barwy. Ponadto ich ogromną zaletą i przewagą nad żywymi kwiatami jest to, że nie wymagają dostępu do słońca, podlewania, nawożenia i częstych zabiegów pielęgnacyjnych. Można je ustawić w łazience, w ciemnym korytarzu czy w kącie pokoju, do którego nie dociera wystarczająca ilość światła. Sztuczne rośliny i kompozycje florystyczne z nich wykonane pięknie rozświetlają każde wnętrze domowe, niezależnie od jego stylu, oraz wnoszą do pomieszczenia trochę natury.

Jakie nowoczesne kompozycje florystyczne wybrać do biura?

Obecność roślin w biurze, nawet sztucznych kwiatów, poprawia nastrój pracowników, obniża poziom stresu i zwiększa efektywność pracy oraz pozytywnie wpływa na kreatywne myślenie. Zielone rośliny sprawiają, że przestrzeń biurowa staje się bardziej przytulna, spokojna i harmonijna. Lobby lub recepcja to często pierwszy punkt kontaktu potencjalnych klientów i pracowników z firmą, dlatego warto udekorować się nowoczesnymi kompozycjami florystycznymi. Mogą to być po prostu minimalistyczne sztuczne trawy lub sztuczne drzewka w minimalistycznych, lub eleganckich donicach dopasowanych do stylu wnętrza albo bogate rozbudowane kompozycje składające się z wielu roślinnych i kwiatowych elementów. W przestrzeni biurowej doskonale sprawdzą się zielone ściany wykonane z roślinnych sztucznych mat urozmaiconych modnymi liściastymi akcentami. Mnogość gatunków sztucznych roślin pozwala na stworzenie nowoczesnych kompozycji florystycznych o różnych charakterach - egzotycznym, leśnym, tropikalnym i wielu innych.

Nowoczesne kompozycje florystyczne ze sztucznych kwiatów i roślin w Twojej restauracji

Obecność kwiatów i roślin w wystroju restauracji ma same zalety, pod warunkiem, że są to rośliny spełniające szereg często bardzo wysokich wymogów. Dlatego świetną alternatywą dla dekoracji z żywych kwiatów są nowoczesne kompozycje florystyczne, które doskonale sprawdzą się w przestrzeniach restauracyjnych. Są przede wszystkim niezwykle trwałe, niestraszne im ciemne wnętrza i przygaszone przytulne światło, są także łatwe w utrzymaniu i zachowaniu czystości, co jest niezwykle ważne w miejscach, gdzie podaje się jedzenie. Wystarczy raz na jakiś czas spryskać je wodą lub przetrzeć wilgotną ściereczką. Nowoczesne sztuczne kwiaty i rośliny są także wolne od wszelkich alergii - to kolejna zaleta, która pozwala na ich użycie w restauracjach i lokalach gastronomicznych. Ogromny wybór sztucznych kwiatów i roślin stwarza nieskończone możliwości w aranżacji przestrzeni w zależności od różnych czynników, np. charakteru danej restauracji i kuchni, w jakiej się specjalizuje. Bez najmniejszych problemów możemy stworzyć lub zaproponować gotowe kompozycje florystyczne w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, eleganckim, egzotycznym, tropikalnym czy leśnym.

Wszystkie zaprezentowane kompozycje możesz kupić w naszym salonie sprzedaży lub w sklepie internetowym.