BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Sztuczne kwiaty idealną ozdobą biura

19 grudnia 2018

Posiadanie roślin w biurze, nawet sztucznych, zwiększa produktywność i poprawia nastrój pracowników. Jak pokazują badania przeprowadzone przez psychologów w 2014 r.,w dużych biurowcach znajdujących się w Holandii oraz Wielkiej Brytanii, dodanie kilku elementów kwiatowych do wystroju biura przyczyniło się do wzrostu efektywności pracowników o około 15%! Zielone rośliny sprawiają, że biuro, w którym spędza się kilka godzin dziennie, staje się bardziej przytulne, ponadto obniżają poziomu stresu, zwiększają kreatywność oraz wprowadzają spokój i harmonię. Kompozycje kwiatowe łagodzą wygląd każdego pomieszczenia i wzbogacają przestrzeń biurową, a jasne kolory mogą pomóc rozbić monotonne białe ściany i wprowadzić życie do pokoju. Zielone biuro zapewnia bardziej atrakcyjne środowisko pracy i swobodniejszą atmosferę.

Pielęgnuj wydajne środowisko pracy

Posiadanie roślin w biurze, nawet sztucznych, zwiększa produktywność i poprawia nastrój pracowników. Jak pokazują badania przeprowadzone przez psychologów w 2014 r., w dużych biurowcach znajdujących się w Holandii oraz Wielkiej Brytanii, dodanie kilku elementów kwiatowych do wystroju biura przyczyniło się do wzrostu efektywności pracowników o około 15%! Zielone rośliny sprawiają, że biuro, w którym spędza się kilka godzin dziennie, staje się bardziej przytulne, ponadto obniżają poziomu stresu, zwiększają kreatywność oraz wprowadzają spokój i harmonię. Kompozycje kwiatowe łagodzą wygląd każdego pomieszczenia i wzbogacają przestrzeń biurową, a jasne kolory mogą pomóc rozbić monotonne białe ściany i wprowadzić życie do pokoju. Zielone biuro zapewnia bardziej atrakcyjne środowisko pracy i swobodniejszą atmosferę.

Zrób wielkie pierwsze wrażenie

Strategicznie rozmieszczone kwiaty całkowicie zmieniają przestrzeń biurową i robią niesamowite wrażenie na wszystkich odwiedzających. Lobby lub recepcja to często pierwszy punkt kontaktu potencjalnych klientów i pracowników z firmą, więc warto, żeby zachwycało swoim wyglądem. Kiedy biuro jest pięknie udekorowane i tworzy przyjazne otoczenie jest to dla przyszłychkontrahentów czy pracowników sygnał, że firma jest warta uwagi. Przygotowując aranżację wnętrz warto wybrać takie kwiaty czy bukiety, które będą odzwierciedlały wiodące kolory firmy, co wzmocni siłę marki.


Ciesz się zaletami kwiatów bez konserwacji i alergenów

Sztuczne kwiaty są wolne od alergii i nie wymagają żadnej konserwacji, dzięki czemu doskonale nadają się do biura. Są idealne do pomieszczeń z niewielkim dostępem do naturalnego światła. Kolejną korzyścią jest to, że nie trzeba się martwić o kwiaty, gdy biuro jest zamknięte w święta czy weekendy.Sztuczne aranżacje są również idealne do pomieszczeń wspólnych (kuchnia, jadalnia, pokój spotkań), w których spotyka się wiele osób, w tym także tych, które wykazują alergie na niektóre rośliny lub pyłki - sztuczne kwiaty są bezpieczne dla wszystkich.


Znajdź idealny zestaw sztucznych kwiatów dla swojego biura


Wraz z rosnącą popularnością sztucznych kwiatów, rośnie liczba ich rodzajów, gatunków i kolorów. Sztuczne aranżacje są doskonałym sposobem na zwiększenie morale pracowników i wrażenia na klientach. W wejściu do biura, lobby czy w okolicach recepcji idealnie sprawdzą się wysokie sztuczne drzewa, takie jak bananowiec czy palma. Pomoże Ci to sprawić, że miejsce będzie wyglądać pełniej, a także nada mu naturalny charakter.Małe krzewy lub sztuczne drzewka, takie jak Fikus i Mango, są idealne do zamkniętych pomieszczeń. Ich jasne kolory mogą zapewnić relaksującą atmosferę. Możesz również dodać sztuczne aranżacje na biurka personelu, aby wyglądały jeszcze piękniej, najlepiej sprawdzą się w tej roli sztuczne rośliny doniczkowe.


Zadzwoń do nas lub odwiedź nasz showroom w podwarszawskim Lubiczowie i dodaj kilka dekoracji z kwiatów sztucznych do swojego biura już dziś!