BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Sztuczne wiszące kwiaty do domu - pomysły dla każdego

dekoracje kwiatowe do wnętrz

1 czerwca 2020

Sztuczne kwiaty wiszące - inspiracje w stylu DIY

Marzysz o wnętrzach, które zachęcają do wizyty i inspirują do radości? A może stawiasz na pragmatyzm i wygodę? Dekoracje w stylu DIY to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Niezależnie od preferencji czy potrzeb szybko, łatwo i bez zbędnego wysiłku przygotujesz ozdoby idealnie dopasowane do charakteru Twojego wnętrza. Sztuczne kwiaty wiszące na ścianę, balkon czy taras to szybki i łatwy sposób na wiosenne odświeżenie tych powierzchni.

Sztuczne kwiaty wiszące sprawdzą się wszędzie - nawet w naprawdę małych wnętrzach, gdzie nie będą zajmować cennej przestrzeni. Ich wieloletnia jakość sprawia, że nie będzie potrzeby ich wymiany czy codziennego podlewania. Nowoczesne sztuczne kwiaty wiszące to także doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy zmagają się z alergią na żywe okazy. Sztuczne kwiaty są także niezwykle autentyczne. Stanowią doskonały zamiennik nietrwałych, wymagających codziennej pielęgnacji dekoracji roślinnych.

Sztuczne kwiaty wiszące - girlandy

Sztuczne girlandy przepięknie prezentują się zwłaszcza na tarasie, balkonie czy owinięte wokół kolumny. Można jednak postawić na kreatywność i wykonać z nich np. “zasłonkę” oddzielającą dwie części pomieszczenia czy wręcz zastępującą drzwi. Sztuczne kwiaty wiszące w postaci girland będą przez wiele lat dodawać uroku wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na okazałe dekoracje czy tam, gdzie z powodu alergii nie można wykorzystać żywych okazów.

Sztuczna girlanda hortensjaSztuczna girlanda storczykSztuczna girlanda wisteria

Sztuczne kwiaty wiszące na ścianę

Obrazy czy zdjęcia to dziś nie jedyny dodatek, którym warto dekorować wnętrza. Przepięknie prezentują się także sztuczne kwiaty wiszące na ścianę. Mogą to być bukiety w specjalnych doniczkach, gałązki na sznurku czy girlandy i zwisy. Trwałe i autentyczne kwiaty sztuczne oferują mnogość możliwości. Każdy - fan klasycznych bukietów, niebanalnych kompozycji wykonanych własnoręcznie czy subtelnych kwiatowych akcentów - znajdzie tu coś dla siebie.

Ozdobna gałązka wiszącaPojedyńcze sztuczne gałązki kwiatoweOzdobne kwiaty w doniczce

Sztuczne kwiaty wiszące do domu

Urok DIY polega przede wszystkim na tym, że z wybranych przez siebie elementów możemy przygotować niekończącą się ilość różnorodnych dekoracji kwiatowych. Propozycja dekoratorów Bomm? Sztuczne kwiaty wiszące nad biurkiem, pod sufitem czy na ścianie kuchni. W tym celu sprawdzą się zarówno pojedyncze gałązki kwiatowe, jak i wielokwiatowe bukiety. Mnogość dostępnych okazów, w różnorodnych kolorach i rozmiarach, sprawia, że każdy ma szansę przygotować dla siebie dekorację idealną.

Sztuczne ozdobne kwiatySztuczna girlanda różSztuczne słoneczniki

Sztuczne kwiaty wiszące to popularny dodatek do każdego wnętrza. W ofercie Bomm proponujemy różnorodne okazy, które sprawdzą się samodzielnie, ale także jako element wykonanych samodzielnie dekoracji w stylu DIY.