BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Kwiatowy koszyczek Wielkanocny

Jak zrobić koszyczek Wielkanocny

13 marca 2018

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Szukasz ciekawego pomysłu na wystrój koszyczka? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Wejdź i zobacz jak możesz sam, ciekawie przystroić koszyczek Wielkanocny.

Ozdabianie koszyczka Wielkanocnego jest wyjątkową chwilą. Chcemy, aby nasz koszyczek był estetyczny i pięknie udekorowany. Zrobiliśmy dla Ciebie dekoracyjny, kwiatowy koszyczek. Dzięki zdjęciom możesz sam w prosty i w szybki sposób wykonać koszyczek w domu, a produkty przedstawione na zdjęciach możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Produkty, które użyliśmy do wykonania świątecznego koszyczka

Narzędzia, których użyliśmy podczas robienia koszyczka Wielkanocnego

  • Pistolet do kleju na gorąco
  • Klej
  • Cążki

Zobacz, jak w szybki i w prosty sposób możesz wykonać kwiatowy koszyczek na Wielkanoc

Najpierw przygotuj koszyczek. Do Wielkanocnego koszyczka włóż flizelinę. Kolor flizeliny możesz wybrać według własnego uznania. Następnie do koszyczka włóż dekoracyjną wełnę drzewną.

Wielkanocny koszyczek
Świąteczny koszyczek

Teraz możesz przystąpić do gałązek kwiatowych. Za pomocą wiosennej gałązki jabłoni możesz ozdobić rączkę koszyczka. Zanim przyozdobisz koszyczek sztucznymi gałązkami, odetnij za pomocą obcęgów niepotrzebną końcówkę łodygi. Sztuczną gałązkę jabłoni przyklej za pomocą kleju na gorąco.

Sztuczna gałązka jabłoni
Wiosenna gałązka jabłoni

Kolejną czynnością jest zrobienie kwiatowego bukietu. Bukiet będzie się składał z żonkila, żółtych krokusów, małych, ozdobnych kwiatuszków i sztucznego, dekoracyjnego wrzosu. Kwiatowy, wiosenny bukiet zwiąż wstążką i włóż do świątecznego koszyczka. W zależności od wielkości koszyczka możesz wykonać drugi bukiet, który będzie ozdobą większego koszyczka.

Sztuczna gałązka żonkila
Sztuczny żonkil
Bukiet z kwiatów
Sztuczny wrzos
Nowoczesny koszyczek wielkanocny
Sztuczne gałązki krokusa

Do świątecznego koszyczka dodaj sztuczne bazie, wielkanocnego króliczka i małe, żółte kurczaczki.

Sztuczne bazie
Sztuczne kwiaty
Wielkanocny koszyczek
Wielkanocny króliczek
Sztuczny króliczek
Sztuczny kurczaczek
Wielkanocny kurczaczek
Świąteczny kurczaczek
Kurczaczki w koszyczku wielkanocnym
Wielkanocny koszyczek

Na koniec możesz dodać piękne kokardy ze wstążki i symboliczne produkty.

Jak zrobić Wielkanocny koszyczek
Kwiatowy koszyczek Wielkanocy
Wielkanocny koszyczek
Co włożyć do Wielkanocnego koszyczka
Symbolika produktów w koszyczków

Kwiatowy koszyczek Wielkanocny już jest gotowy!

Jak wykonać Wielkanocny koszyczek
Co włożyć do święconki

Co powinno się znaleźć w koszyczku Wielkanocnym?

Nie jesteś pewny co włożyć do koszyczka? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę produktów, które powinny się znaleźć w świątecznym koszyczku. Produkty, które wkładamy do święconki nie są przypadkowe. Każdy produkt i każda potrawa ma swoją symbolikę. Chleb jest jednym z produktów, który powinien się znaleźć w każdym Wielkanocnym koszyczku. Pieczywo symbolizuje Ciało Chrystusa. Następnymi składnikami świątecznego koszyczka są oczywiście jajka. Pisanki oznaczają odradzające się życie. Wędlina symbolizuje dostatek, zdrowie i płodność. Nie może zabraknąć baranka, soli i ciasta. Te produkty symbolizują zwycięstwo nad śmiercią, oczyszczenie i doskonałość.