Kwiatowy koszyczek Wielkanocny

Kwiatowy koszyczek Wielkanocny

13 marca 2018

Ozdabianie koszyczka Wielkanocnego jest wyjątkową chwilą. Chcemy, aby nasz koszyczek był estetyczny i pięknie udekorowany. Zrobiliśmy dla Ciebie dekoracyjny, kwiatowy koszyczek. Dzięki zdjęciom możesz sam w prosty i w szybki sposób wykonać koszyczek w domu, a produkty przedstawione na zdjęciach możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Produkty, które użyliśmy do wykonania świątecznego koszyczka

Narzędzia, których użyliśmy podczas robienia koszyczka Wielkanocnego

  • Pistolet do kleju na gorąco
  • Klej
  • Cążki

Zobacz, jak w szybki i w prosty sposób możesz wykonać kwiatowy koszyczek na Wielkanoc

Najpierw przygotuj koszyczek. Do Wielkanocnego koszyczka włóż flizelinę. Kolor flizeliny możesz wybrać według własnego uznania. Następnie do koszyczka włóż dekoracyjną wełnę drzewną.

Teraz możesz przystąpić do gałązek kwiatowych. Za pomocą wiosennej gałązki jabłoni możesz ozdobić rączkę koszyczka. Zanim przyozdobisz koszyczek sztucznymi gałązkami, odetnij za pomocą obcęgów niepotrzebną końcówkę łodygi. Sztuczną gałązkę jabłoni przyklej za pomocą kleju na gorąco.

Kolejną czynnością jest zrobienie kwiatowego bukietu. Bukiet będzie się składał z żonkila, żółtych krokusów, małych, ozdobnych kwiatuszków i sztucznego, dekoracyjnego wrzosu. Kwiatowy, wiosenny bukiet zwiąż wstążką i włóż do świątecznego koszyczka. W zależności od wielkości koszyczka możesz wykonać drugi bukiet, który będzie ozdobą większego koszyczka.

Do świątecznego koszyczka dodaj sztuczne bazie, wielkanocnego króliczka i małe, żółte kurczaczki.

Na koniec możesz dodać piękne kokardy ze wstążki i symboliczne produkty.

Kwiatowy koszyczek Wielkanocny już jest gotowy!

Co powinno się znaleźć w koszyczku Wielkanocnym?

Nie jesteś pewny co włożyć do koszyczka? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę produktów, które powinny się znaleźć w świątecznym koszyczku. Produkty, które wkładamy do święconki nie są przypadkowe. Każdy produkt i każda potrawa ma swoją symbolikę. Chleb jest jednym z produktów, który powinien się znaleźć w każdym Wielkanocnym koszyczku. Pieczywo symbolizuje Ciało Chrystusa. Następnymi składnikami świątecznego koszyczka są oczywiście jajka. Pisanki oznaczają odradzające się życie. Wędlina symbolizuje dostatek, zdrowie i płodność. Nie może zabraknąć baranka, soli i ciasta. Te produkty symbolizują zwycięstwo nad śmiercią, oczyszczenie i doskonałość.