BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Elegancka kompozycja ze sztucznych kwiatów

Gałązka ananasa

23 marca 2018

Już jest! Wiosna! Wszyscy tęskniliśmy za tą cudowną porą roku. Nie tylko przyroda ożywa po mrozach ale i my. Promyczki słońca dają nam siłę do pracy  i do życia. Nasze mieszkania też potrzebują wiosennych porządków i zmian. Zobacz jak w prosty spób, możesz zrobić piękną kompozycję, która udekoruje Ci w cudowny sposób Twoje wnętrze!

Przyszła do nas, upragniona przez wszystkich słoneczna, ciepła wiosna. Wiosna jest jedną z najładniejszych pór roku. Dzięki niej, świat budzi się do życia. Drzewa wypuszczają zielone listeczki, a kwiaty zaczynają wychodzić z ziemi.

Nie tylko natura korzysta z uroków wiosennej pogody. Także my łapiemy pierwsze promyki słońca. Dzięki nim mamy nowe siły do życia.

Nowa dekoracja do wnętrza – zrób to sam!

Lubisz robić dekoracje? Wypróbuj swoich sił przy dużej, eleganckiej kompozycji. Potrzebujesz doniczki i produktów, które możesz kupić w naszym salonie sprzedaży lub w sklepie on-line. W prosty sposób wykonasz kwiatową dekorację i przy okazji zdobędziesz nowe, florystyczne doświadczenie! Kompozycję wykonaliśmy z kwiatów o kolorystyce ecree i biel. Oczywiście, Ty możesz wybrać inne kolory, które będą pasowały do Twojego wnętrza.

Materiały, które użyliśmy do kompozycji ze sztucznych kwiatów

Narzędzia, które były nam potrzebne do wykonania eleganckiej dekoracji

  • Pistolet do kleju na gorąco
  • Cążki

Nagraliśmy film, w którym zobaczysz jak wykonać kwiatową kompozycję

Wiosenne inspiracje ze sztucznych kwiatów

Ta niesamowita pora roku kojarzy nam się z dokładnym sprzątaniem i wypełnianiu naszych, pięknych wnętrz nowymi dekoracjami. Prawie w każdym domu są kawiaty. Kto się nimi opiekuje, dobrze wie, że wiąże się to z dbaniem, podlewaniem i stworzeniem roślince odpowiednich warunków. Sztuczne kwiaty nie wymagają takiej opieki. Możesz je postawić gdzie tylko chcesz. W każdym miejscu będą dekorowały Twój dom.

Do dzieła!

Elegancką kompozycję ze sztucznych kwiatów zacznij od przygotowania donicy. Donica może być plastikowa albo ceramiczna. Najważniejsze, aby podstawa była stabila, poniważ kompozycja może się przewrócić. Plastikową doniczkę możesz obciążyć kamyczkami albo piachem. Do kwiatowej kompozycji wybraliśmy plastikową, ozdobną donicę z wyjmowanym wkładem. Następną czynnością, którą wykonasz jest przyklejenie gąbki florystycznej. Cegłę florystyczną przytnij na kształt wybranego naczynia. Wkład florystyczny przyklej klejem na gorąco.

Plastikowa doniczka
Plastikowa donica
Pistolet na gorąco
Pianka florystyczna
Cegła florystyczna

Teraz możesz zacząć wkładać sztuczne gałązki kwiatowe. Dopasuj dekoracyjną trawę do swojego naczynia. Gdy uznasz, że jest za wyskoka, możesz łodygę obciąć cążkami. Do dekoracji kwiatowej możesz dodać tropikalny kwiat i gałązkę gumowej orchidei. Gałązki są wykonane ze specjalnego materiału, dzięki nim sztuczny storczyk wygląda jak żywy!

Dekoracyjna trawa
Dekoracyjna sztuczna trawa
Ozdobna trawa
Kwiat egzotyczny
Sztuczny egzotyczny kwiat

Dodaj teraz sztuczne, zielone liście. Liście będą tłem dla pięknych kwiatów. Łodygi liści możesz przykleić klejem. Sztuczne, duże liście są wykonane z dobrej jakości materiału. Zielone dodatki będą piękną dekoracją i wypełnieniem kwiatowej kompozycji. Możesz sam wybrać kolor i ilość zielonych liści, które będą pasowały do Twojego wnętrza.

Sztuczne liście
Sztuczne zielone liście
Sztuczne duże liście
Sztuczne liście

Teraz przyszdł czas na gałązki lewkoni i hortensji. Sztuczne, kwiatowe gałązki przycinamy do odpowiedniej długości i przyklejamy klejem. Letnie kwiaty drobne kwiatuszki, które są piękną dekoracją i dzięki nim kompozycja staje się lekka.

Sztuczne gałązki maku
Gałązki lewkoni
Sztuczne gałązki lewkonii
Gałązki lewkonii
Sztuczna hortensja
Sztuczna gałązka hortensji
Sztuczna hortensja

Następnie sztuczne gałązki ananasa ucinamy na różną długość. Dzięki stopniowaniu, dekoracja będzie ciekawsza. Na koniec dodaj sztuczne gałązki zamii i dekoracyjne, zielone gałązki. Dużą, kwiatową ozdobę możesz wykończyć chrobotkiem, tak aby zakryć niedekoracyjną gąbkę florystyczną. Mech możesz dostać w różnych odcieniach zieleni i w innych różnorodnych kolorach. Ilość zielonych, ozdobnych liści i gałązek kwiatowych dostosuj do wielkości naczynia. Jak wybierzesz lekką, plastikową doniczkę możesz ją obciążyć kamieniami, cegłą albo piachem. Kompozycja kwiatowa jest wysoka i może się przewrócić.

Gałązka ananasa
Ozdobna zielona gałązka
Sztuczna zielona ozdobna gałązka
Gałązki sztuczne zamii
Sztuczne gałązki zamii

Nowoczesna kompozycja ze sztucznych kwiatów już jest gotowa!

Kwiatowa dekoracja do biura
Kwiatowa dekoracja do domu
Dekoracja do domu

Sztuczne kwiaty – hit czy kit?

W dzisiejszych czasach nie mamy czasu na podstawowe czynności, a co dopiero na czasochłonne pielęgnowanie roślin. Dlatego idealnym zamiennikiem będą sztuczne kompozycje. Pewnie większość z Was pomyśli, że to są nieeleganckie kwiaty z byle jakiego materiału. Otóż jesteście w błędzie! Dekoracje ze sztucznych kwiatów wyglądają naturalnie. Kwiaty zrobione są z wysokiej jakości materiałów i starannie wykonane, żeby przypominały żywy kwiat. Sztuczne kwiaty nie wymagają pielęgnacji. Mogą stać w każdym zakątku mieszkania.

Dekoracje wnętrz
Wianek na drzwi
Wieniec z kwiatów
Kwiatowa kompozycja
Ślubna dekoracja z kwiatów

Kwiat prawdziwy czy sztuczny - który ładniejszy?

Storczyk to przepiękny, azjatycki kwiat. Orchidea w pełni kwitnienia wygląda zjawiskowo. Niestety, gdy piękne kwiatostany opadną, zostaje zielony patyczek. Z pewnością minie trochę czasu, zanim wypuści kolejne pąki. Niestety gałązka bez płatków nie wygląda dekoracyjnie.

Zamiast prawdziwego , możesz sprawić sobie zawsze pięknego silikonowego. Kompozycja ze sztucznym kwiatkiem prezentuje się pięknie i dekoracyjnie. Gałązka orchidei wygląda naturalnie.

Sztuczne kwiaty na prezent?

Sztuczne kwiaty na prezent? Dlaczego nie! Sztuczne kwiaty kojarzą się z nagrobnymi kompozycjami na cmentarz albo ze starymi bluszczami z mieszkania babci. Dekoracje ze sztucznych kwiatów nie muszą tak wyglądać. Nasza nowa kolekcja flower boksów prezentuje się dekoracyjnie, nowocześnie a przede wszystkim naturalnie! Jest to idealny prezent dla bliskiej osoby.

Flower box
kwiatowe pudelko
Flower box ze sztucznych kwiatów
Wieniec z kwiatów