Zielone ściany - inspiracje i porady

Zielone ściany - inspiracje i porady

25 września 2018

Dzisiejsze nowoczesne rozwiązania pozwalają na stworzenie cieszących oko i gwarantujących poczucie komfortu, wypełnionych roślinami tzw. „zielonych ścian”. Ścian będących świadectwem nowoczesnego podejścia architektury do ludzkich pragnień kontaktu z naturą oraz doskonałym przykładem na to, że zieleń świetnie uzupełnia przestrzeń wszystkich budynków.

Idealnie sprawdzą się w miejscach ceniących sobie każdy metr kwadratowy, takich jak restauracje czy punkty handlowe, gdzie często brak jest tradycyjnie rozumianej przestrzeni na zieleń. Sztuczna roślinność udowadnia, że kreowanie własnej zielonej przestrzeni niekoniecznie musi się wiązać z dużymi nakładami na pielęgnację.

Czy chcą Państwo zagospodarować przestrzeń domową lub komercyjną?

Dział projektowy firmy BOMM z przyjemnością zajmie się przygotowaniem koncepcji lub samą realizacją na podstawie już istniejącego projektu. W skład kadry BOMM wchodzą specjaliści z różnych branż – architekci, floryści, inżynierowie oraz kadra wykonawcza. Firma dysponuje własnym, specjalistycznym zapleczem projektowym oraz powierzchnią produkcyjno-magazynową.

Planując oraz realizując zlecane firmie projekty cały zespół zwraca szczególną uwagę na spełnienie oczekiwań inwestorów łącząc poszanowanie przestrzeni użytkowej z charakterystyką jej przyszłego użytkownika. Ponad 28-letnie doświadczenie w branży oraz podejmowane wciąż nowe, często bardzo skomplikowane wyzwania sprawiają, że oferta i możliwości firmy stale się rosną.