Jak udekorować dom na Wielkanoc 2021?

Jak udekorować dom na Wielkanoc 2021?

1 marca 2021

Wielkanocne dekoracje domu to obecnie temat bardzo popularny. Wszyscy zadajemy sobie paytania “jaki stroik wielkanocny na drzwi wybrać?” czy “które dekoracje z jajek na Wielkanoc są modne w tym roku?”. Wystrój wielkanocny to ważny element celebracji tych uroczystych świąt.

Dekoracje wielkanocne na okno, stroik wielkanocny na drzwi czy ozdoby wielkanocne do kuchni - wystrój domu na Wielkanoc wymaga wysiłku. Oto kilka podpowiedzi Bomm:

Postawmy na klasykę

Oryginalne dekoracje wielkanocne to popularny motyw, ale nie zapominajmy o wielkanocnej klasyce. Kompozycje wielkanocne, kule bukszpanu czy jajka wielkanocne to te elementy, których nie może zabraknąć w żadnym wnętrzu. Niezależnie od tego, czy zdobimy nasz dom, miejsce pracy czy centrum handlowe - klasyczne dekoracje wielkanocne dodadzą mu niepowtarzalnego uroku świąt Wielkiej Nocy.

Różnorodne kwiaty wielkanocne

W wystroju wielkanocnym domu nie może także zabraknąć kwiatów. Klasycznie żółte żonkile, kolorowe bukiety tulipanów czy wieniec z narcyzem - kwiaty dodają wnętrzom wiosennego ciepła, które idealnie komponuje się z nastrojem Wielkanocy. Do większych wnętrz polecamy także sztuczne drzewka, które będą cieszyć oczy jeszcze długo po Lanym Poniedziałku.

Dekoracje na wielkanocny stół

Trendy wielkanocne 2021 spełnią oczekiwania każdego! Romantyczne róże, mistyczne błękity, klasyczne zajączki czy naturalne tony? Dekoracje na wielkanocny stół dobierzmy do wystroju wnętrza, naszych gustów czy dostępnych już w domu ozdób. Nie może zabraknąć radosnego zajączka, owsu w donicy, kremowej konwalii czy pisanek.

Ozdóbmy wnętrza i nie tylko

Przy planowaniu tegorocznej Wielkanocy nie zapominajmy o wystroju domu na zewnątrz. Doskonale dobrane stroiki wielkanocne na drzwi czy dekoracje wielkanocne na okno odmieniają nastrój domu, sprawiając, że świąteczną radością dzielimy się nie tylko z domownikami, ale także z naszymi sąsiadami.