BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Bukiety - sekrety florystów

25 września 2018

Handel detaliczny przechodzi metamorfozę tak, by poprzez stymulację zmysłów zapewniać przyjemność przebywania w obiekcie.

Dotąd słowo SKLEP, oznaczało miejsce zakupu produktów – obecnie zwykło się mówić, że powinien być to raczej stan w którym doświadczać możemy marki. Firma Deloitte w swoim niedanym badaniu dowiodła, że oto nadeszła już era w której konsumpcja „doświadczeń” wyprzedziła konsumpcję „towarów”.

W ostatnich latach, wraz z postępującą moda na organizowanie zieleni w trudno-dostępnych miejscach takich jak podwieszane sufity, porosty ścienne czy też obszary pozbawione dziennego światła, ogromnie wzrosło zainteresowanie sztuczną roślinnością.

Za wzrost tego zainteresowania odpowiada coraz mniej uchwytna granica między żywą a sztuczną roślinnością. Klienci doceniają zwrot ku jakości jaki wykonali producenci i dystrybutorzy sztucznych roślin. Najlepsi dostawcy w branży florystycznej dostarczają już bowiem produkty do złudzenia przypominające naturalne rośliny (np. sztuczne tulipany jak żywe) a każdy potencjalny zleceniodawca docenia ich absolutną przewagą nad naturalną roślinnością jaką jest całkowita odporność na czas. Sztuczne rośliny bez względu na warunki panujące w pomieszczeniu pozostają bowiem atrakcyjna na zawsze.

Cenią je sobie kreatorzy wnętrz i twórcy kompozycji. Wszystko dzięki łatwości w ich formowaniu. Swoboda w aranżowaniu pozwala tworzyć współczesnym florystom kształty i instalacje, obok których trudno przejść obojętnie. Wszystko to sprawia, że popularność sztucznych kwiatów utrzymuje się obecnie na poziomie nie notowanym wcześniej od lat.

Podążając za tym zapotrzebowaniem, Firma BOMM oferuje w swoim katalogu serię różnorodnych bukietów. Z myślą o florystach poszerzana jest oferta gotowych rozwiązań do jakich zaliczają się bukiety (np. bukiety róż, wiosenne bukiety z tulipanów, bukiety hortensji czy storczyka) Starannie wykonane i do złudzenia przypominające żywe kwiaty są idealną alternatywą dla wszystkich lubiących szybkie i efektowne rozwiązania. Ułożone tematycznie pozwalają na szybkie ozdobienie wnętrza okolicznościową dekoracją