BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Bomm - importer sztucznych kwiatów

Bomm to jeden z pierwszych na polskim rynku importerów sztucznych kwiatów

Od 30 lat dostarczamy swoim klientom najwyższej jakości okazy, które zadziwiają jakością i trwałością, a także niezwykłym dla sztucznych roślin poziomem naturalności. Firma rodzinna o ugruntowanych tradycjach i wartościach odgrywa znaczącą rolę na florystycznym rynku zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ponad 2.000 importowanych kwiatów i roślin

Oferta Bomm to niemal 2.000 kwiatów, roślin i dodatków florystycznych. Znajduje się w niej wszystko od najpopularniejszych gałązek róży, poprzez liście monstery czy philo, aż po ozdobne motyle. Tak szeroki asortyment pozwala zaspokajać nawet najbardziej wymagające potrzeby klientów. Importowane sztuczne kwiaty z Chin i innych krajów floryści Bomm wykorzystują w tworzeniu nietuzinkowych kompozycji, które odmienią każde wnętrze.

import sztucznych bukietówsztuczne kwiaty

Wybrane z nowości w asortymencie importera sztucznych kwiatów i roślin Bomm

Import sztucznych kwiatów i wiele więcej

Zarząd Bomm wie, jak ważny jest stały rozwój każdej firmy. Zgodnie z maksymą “kto nie idzie do przodu, ten się cofa” rozszerza zakres kompetencji Bomm pozyskując przy tym coraz szersze grono oddanych klientów. Importer sztucznych kwiatów Bomm to dzisiaj również hurtownia służąca mniejszym kwiaciarniom, trendsetter w kwestiach florystycznych na social media czy pracownia dekoratorska dla biznesu. Bogate doświadczenie w branży florystycznej pozwala załodze Bomm tworzyć aranżacje wpisane w trendy sezonu oraz doskonale dopasowane do potrzeb i preferencji jej klientów nie tylko z Polski (między innymi Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Poznań), ale również z całej Europy.

Realizacja dekoracji z importowanych produktów Dekoracje - importowane sztuczne kwiaty

Wybrane realizacje pracowni dekoratorskiej Bomm

Produkty o najwyższej jakości

Importer sztucznych kwiatów Bomm kojarzony jest przede wszystkim z najwyższą możliwą jakością tych roślin, których nie stworzyła natura. Oferowane przez nas okazy z powodzeniem zastępują te naturalne. Doskonała jakość wykorzystanych materiałów, nowoczesne metody produkcji oraz dbałość o detale sprawiają, że nasze rośliny niezwykle wiernie oddają piękno żywych kwiatów.

Importer sztucznych kwiatów Bomm oferuje niezwykle naturalne okazy

Przejdź na stronę główną i zobacz całą ofertę importera kwiatów sztucznych Bomm.pl.

Zobacz także